وزیر کار بازنشستگان اصفهانی را سرکار گذاشت


به گزارش رویش نیوز؛ روزهای پایانی هفته گذشته اصفهان شاهد حضور نیمی از اعضای کابینه و 8 وزیر دولت یازدهم بود که برای افتتاح چندین پروژه صنعتی، ورزشی، آبی به نصف جهان آمده بودند. یکی از وزرایی که همراه با دیگر اعضای کابینه به اصفهان سفر کرده بود؛ دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بود.

 

یکی از برنامه های ربیعی در اصفهانف برگزاری ملاقاتی با بازنشستگان برای حل مشکلاتشان بود که مقرر شده بود تا بازنشستگان در روز 13 آبان از ساعت 7 صبح در اداره تعاون اصفهان حضور یابند تا با وزیر ملاقات کنند. اما آنچه که پنج شنبه در این اداره اتفاق افتاده چیزی غیر از این بوده و بازنشستگان نتوانسته اند برای حل مشکلاتشان با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دیداری داشته باشند.

 

در همین رابطه یکی از بازنشستگانی که برای دیدار با وزیر به اداره تعاون رفته ولی موفق به دیدار نشده است گزارشی از اتفاقات روز پنجشنبه در اختیار رویش نیوز قرار داده است که متن آن را می خوانید:

باسلام خواهشمند است در صورت امکان اعتراص ما بازنشستگان رابه اقدام جناب وزیر  رفاه،آقای ربیعی را منعکس فرمایید:

طبق هماهنگی بعمل آمده بیش از صد نفر بازنشسته علیرغم کهولت سن و حتی تعدادی بیمار برای ملاقات با دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و امور جتماعی از ساعت هفت صبح در محل اداره  کل تعاون اصفهان، مشتاقانه منتظر دیدار و بیان مشکلات و معضلات معیشتی و درمانی حاصل از عملکرد مدیران تامین اجتماعی کشور و تضییع بخشی از حقوق و مستمریهای بخور و نمیر و توضیحات به ایشان بودیم که متاسفانه ایشان برخلاف تبلیغات، با کمال بی احترامی به پیشکسوتانی که از راههای دور و نزدیک آمده بودند از پذیرفتن درخواستها و شنیدن حرفهای جماعت خسته امتناع کرده، سوار خودرو شدند و با سرعت از لابلای جمعیت عبور کردند، و حتی توجهی به  اطراف نداشتند که شاید افراد پیر و سالخورده را زیر بگیرند.

 ازایشان می پرسیم، آقای ربیعی در مستند تبلیغاتی که از زندگیتان با سرمایه بازنشستگان ساخته شده، در کانالهای تبلیغاتی دنیای مجازی، در محضر  رهبری، چهره ای مهربان و مردمی دارید اما دو سال است که هر بار تهران آمدیم نتوانستیم از حصار امنیتی شما حتی نامه ای به دفترتان برسانیم و هر بار با ماموران و درهای بسته مواجه شدیم،اینهم از اصفهان آمدنتون...

سر پل صراط جنابعالی و مدیران تامین اجتماعی چه پاسخی دارید و چگونه از پاسخگویی فرار می کنید؟ قول های مختلف شما چی شد؟ مامنتظر پاسخ هستیم...

[ منبع این خبر سایت رجا می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال