پرداخت مطالبات فرهنگیان تا ۱۵ آذر ماه


به گزارش صبحانه، محمد فاضل در گردهمایی کارشناسان آموزش و پرورش امور بانوان در جمع خبرنگاران درباره پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان سال ۹۳ گفت: با مصوبه اخیر دولت قرار شد مطالبات فرهنگیان از جمله پاداش بازنشستگان ۹۳ و بخشی مطالبات دیگر همچون حقوق حق التدریس ها پرداخت شود.

وی افزود:تا ۱۵ آذر ماه مطالبات پرداخت می شود.

مدیرکل دفتر وزارتی وزارت آموزش و پرورش درباره سرانه مدارس نیز بیان کرد: در ابتدای سال تحصیلی جاری بخشی از سرانه پرداخت شده که در استان های محروم این پرداخت ها بیشتر بوده است که بخشی از آن نیز پرداخت می شود.

وی درباره برگزاری آزمون مجدد برای افرادی که در این آزمون موفق نشده اند، گفت: این افراد در مرحله بررسی مجدد هستند و در تلاشیم تا برای سال تحصیلی آینده مشکلشان حل شود چراکه باید ویژگی های لازم را کسب می کردند و آمادگی لازم را برای حضور در مدرسه بیابند.

[ منبع این خبر سایت صبحانه آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات