احداث کمربندی بدون چراغ قرمز در کرمانشاه برای تردد کامیون ها


احداث کمربندی بدون چراغ قرمز در کرمانشاه برای تردد کامیون ها

خبرگزاری فارس: احداث کمربندی بدون چراغ قرمز در کرمانشاه برای تردد کامیون‌ها

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرمانشاه از احداث کمربند عبوری در گرداگرد شهر کرمانشاه گزارش کرد و گفت: این مسیر یک جاده بدون چراغ قرمز و ترافیک برای تردد کامیون‌ها خواهد بود.

حجت الاسلام رضا زین الدین امروز در مصاحبه با خبرنگار فارس در کرمانشاه با اشاره به این که شهردار کرمانشاه براساس یک برنامه مدون و کارشناسی و متشکل از نظرات نخبگان، نوعی از مدیریت تازه شهری را پایه ریزی کرده است، بیان داشت: شورای اسلامی شهر کرمانشاه نیز برنامه های شهردار را با یک بررسی دقیق و علمی مورد تجزیه و تفسیر گذاشته است.

وی با اعلام رضایت از رویکرد برنامه های شهردار کرمانشاه و ابراز رضایت نسبت به تاثیر گذار بودن آن در جنبه های گوناگون، خاطرنشان کرد: شورای اسلامی شهر کرمانشاه موظف به بررسی و نظارت بر عملکرد شهرداری است و شهردار با اختیار کامل در حال اجرای برنامه های کاری خویش است.

زین الدین توسعه زیرساخت ها و ارائه خدمات به شهروندان را لازمه کار و از وظایف اصلی مدیریت شهری بیان کرد و گفت: تمام تلاش خویش را برای تعامل سازنده با شهردار و پیشرفت امور مربوط به توسعه شهری مورد استفاده قرار بدهیم و جبران برخی حواشی و موضوعات نیازمند کار مضاعف و هم دلی است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرمانشاه با تصریح بر این که یک کمربند عبوری در گرداگرد شهر کرمانشاه به عنوان یک نقش کاربردی کشیده می شود، اضافه کرد: این مسیر یک جاده بدون چراغ قرمز و ترافیک خواهد بود که رانندگان از هر نقطه وارد شهر کرمانشاه شوند، قادر هستند بدون عبور از مسیرها و محورهای داخل شهر به مسیر خود ادامه داده و از شهر بیرون روند.

وی این نقش را بسیار مفید و موجب صرفه جویی در زمان و انرژی برشمرد که برای رانندگان کامیون، ترانزیت و حتی حمل و نقل عمومی خارج از شهر قادر هست یک مسیر عالی بوجود آورد تا بدون عبور از خیابان و مسیرهای در بر می داری ترافیک، به مسیر خود ادامه بدهند.

این مسؤول تهیه نقشه جی.پی.اس شهر کرمانشاه، تاکید بر مسجدمحوری در اقدامات فرهنگی، ارتقای سطح درآمد شهرداری از طریق جذب مشارکت بخش خصوصی، توانمندسازی نیروی انسانی و سازمان های شهرداری، توسعه زیرساخت های شهری، بهره گیری از نظرات افراد صاحب نظر و ایجاد شادمانی در شهر را از اصلیترین اهداف چشم انداز برنامه های شهردار کرمانشاه اعلام کرد.

عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه وجود آرامش، هم دلی، روحیه تلاش و پشتکار در تمام مدیران و کارکنان شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر را لازمه تحقق برنامه های یاد شده آگاهی داشت و خاطرنشان کرد: توسعه شهر کرمانشاه موجب ایجاد رضایت عمومی خواهد شد، لذا همه باید در حد توان خویش سهم خویش را در ساخت شهری آباد به عنوان یک شهروند برگزار بکنیم.

___________________________________

گردآوری از : كامران ز.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خواجه دانست که من عاشقم و هيچ نگفت
««« »»»
حافظ ار نيز بداند که چنينم چه شود

احداث کمربندی بدون چراغ قرمز در کرمانشاه برای تردد کامیون ها

TT / 45 — TP / 10%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال