بانوان ماهشهری نیازمند فضای تفریحی اختصاصی هستند/ فعالیت های بانوان شهرستان ماهشهر در صورت حمایت مالی اثربخش تر خواهد بود


بانوان ماهشهری نیازمند فضای تفریحی اختصاصی هستند/ فعالیت های بانوان شهرستان ماهشهر در صورت حمایت مالی اثربخش تر خواهد بود

خبرگزاری فارس: زنان ماهشهری نیازمند فضای تفریحی اختصاصی هستند/ فعالیت‌های زنان شهرستان ماهشهر در صورت حمایت مالی اثربخش‌تر خواهد بود

مشاور امور زنان فرماندار شهرستان بندر‌ماهشهر با اشاره به فعالیت‌های قابل توجه زنان در شهرستان گفت: فعالیت‌های زنان شهرستان ماهشهر در صورت حمایت مالی اثربخش‌تر خواهد بود.

سوسن صادقی امروز در مصاحبه با خبرنگار فارس در ماهشهر در ارزیابی خود از فعالیت های زنان در شهرستان بندر ماهشهر بیان کرد: زنان شهرستان تاکنون فعالیت های قابل توجهی داشته که در صورت حمایت مالی، فعالیت های آنها تاثیر گذارتر خواهد بود.

وی افزود: فعالیت های فرهنگی یکی از پرهزینه ترین فعالیت های سطح کشور است که توجه خاصی را در این زمینه از سوی مسؤولان می طلبد.

این مسؤول بعد از قدردانی از همکاری مناسب سیستم های اجرایی با اعضای کمیسیون زنان شهرستان ماهشهر خاطرنشان کرد: تا به حال سیستم های اجرایی همکاری خوبی با اعضای کمیسیون داشته ولی از مسؤولان خواست می شود توجه خاصی به اختصاص فضایی مناسب جهت تفریح زنان شهرستان داشته باشند.

صادقی افزود: در صورت فراهم کردن فضای مناسب و اختصاصی برای تفریح زنان شهرستان، تاثیر قابل توجهی در افزایش شادمانی زنان و به دنبال آن شادمانی در خانواده های شهرستان خواهد داشت.

وی ادامه داد: با کمک شهرداری ماهشهر فضایی برای این منظور اختصاص داده شده و اقدامات اولیه انجام شده اما انتظار می رود مسؤولان همت مخصوص ای در سرعت بخشی در انجام این پروژه داشته باشند.

این مسؤول در ادامه به یکی دیگر از نگرانی های اصلی زنان شهرستان ماهشهر اشاره کرد و گفت: اصلیترین تلاش ما در امور زنان، توانمندسازی و اشتغالزایی برای آنهاست که مسلما بخش زیادی از معضلات آنها را از بین خواهد برد.

صادقی افزود: این موضوع مستلزم توجه خاص است که قادر باش با انتخاب کردن تسهیلات مناسب و فضایی برای فعالیت های اقتصادی زنان گام اثرگذاری در رشد و توسعه اقتصادی خانواده ها به مخصوص زنان سرپرست خانوار برداشت.

وی در ادامه به تشریح برخی فعالیت های کمیسیون زنان شهرستان ماهشهر از ابتدای سال جاری تاکنون توجه کرد و گفت: با همکاری زنان و سیستم های اجرایی، برنامه هایی از قبیل برگزاری همایش شخصیت شناسی، همایش حجاب و عفاف انجام شد.

مشاور امور زنان فرماندار شهرستان ماهشهر افزود: همایش نقش زن در اجتماع، برگزاری کلاس های تعلیمی در زمینه های گوناگون، برگزاری نمایشگاه صنایع دستی روستایی، فستیوال غذا به عالیت روز جوان، برگزاری عالیت های مذهبی و جمع آوری مددهای انتقادی برای زنان بی بضاعت نیز انجام شد.

صادقی ادامه داد: از دیگر برنامه های قابل توجه زنان شهرستان ماهشهر، برگزاری کارگاه اقتصاد خانواده روستایی با هدف توانمندسازی زنان در امور اقتصادی، برگزاری همایش مدیریت مصرف برق و همچنین برگزاری مسابقات ورزش های همگانی برای خانواده و دانش آموزان بود.

وی در ادامه از برنامه های جلو رو کمیسیون زنان شهرستان ماهشهر گزارش کرد و گفت: می شود از برگزاری همایش مخصوص ۳ روزه جلو گیری از زیانهای اجتماعی، فعال سازی تعاونی روستایی زنان با فراهم آوردن تسهیلات مناسب مالی و همچنین ایجاد کتابخانه های روستایی نام برد.

صادقی افزود: یکی دیگر از برنامه های آتی کمیسیون زنان ایجاد بازارچه خود اشتغالی زنان در سطح شهرستان در سه نقطه ماهشهر، بندر امام و چمران است که قادر باش با همکاری مسؤولان گام بزرگی در بهبود وضعیت اقتصادی و اشتغال زنان شهرستان برداشت.

وی در پایان پیشرفت زنان شهرستان ماهشهر را در اتحاد و همبستگی میان آنها آگاهی داشت و عنوان کرد: علاوه بر اهمیت موضوع تلاش و ارتقای آگاهی زنان، موضوع اتحاد و همبستگی تاثیر بسزایی در پیشبرد اهداف زنان شهرستان و همچنین کسب موفقیت های بزرگ در سطح استانی و ملی خواهد داشت.

*********************

تهیه شده توسط : رستم گ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آن کشيدم ز تو ای آتش هجران که چو شمع
««« »»»
جز فنای خودم از دست تو تدبير نبود

بانوان ماهشهری نیازمند فضای تفریحی اختصاصی هستند/ فعالیت های بانوان شهرستان ماهشهر در صورت حمایت مالی اثربخش تر خواهد بود

TT / 87 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال