ممنوعیت صدور عابربانک برای مشتریان بدهکار، تکذیب شد


امروز خبرهایی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه ظاهراً شعب یکی از بانک‌ها گفته بود بدهکاران و دارندگان اقساط معوق نمی‌توانند در بانک افتتاح حساب کرده یا عابر بانک دریافت کنند. این در حالی است که بانک مرکزی در واکنشی که در این مورد داشته، صحت این خبر را تأیید نکرده است.

در عین حال که بانک مرکزی اعلام کرده هیچ ممنوعیتی دال بر ارایه خدمات بانکی در زمینه افتتاح حساب سپرده و صدور کارت عابر بانک برای افراد دارای بدهی غیرجاری و چک برگشتی رفع سوءاثر نشده وجود ندارد.

به هر حال اگر بانک مرکزی این موضوع مورد اعلام شعب را رد کرده و تاکید دارد که هیچ دستورالعملی در این رابطه نداشته و آن را تکذیب می‌کند،  بعید هم نیست در برخی شعب چنین تخلفی رخ داده باشد که نیازمند نظارت دقیق‌تر بانک مرکزی بر بانک‌ها و البته نظارت مدیریت بانک‌ها بر شعب است.

ایسنا

[ منبع این خبر سایت ساعت 24 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال