“تصرف غیرقانونی” در حکم سعید مرتضوی می‌توانست “اختلاس” باشدبهمن کشاورز:

رییس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران گفت: تصرف غیرقانونی در حکم سعید مرتضوی می‌توانست حکم “اختلاس” را داشته باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، همزمان با آغاز بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها؛ بهمن کشاورز (حقوقدان و رییس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران – اسکودا) از غرفه خبرگزاری کار ایران (ایلنا) بازدید کرد.

کشاورز در گفتگو با ایلنا؛ درباره حکم صادر شده برای سعید مرتضوی (مدیرعامل سابق تامین اجتماعی) گفت: قسمتی که تصرف غیرقانونی تلقی شده بود، بدون اینکه جزییات تکنیکال قضیه را بدانم، به نظر می‌رسد؛ می‌توانست محمول به اختلاس باشد. چراکه وجوهی به نفع دیگران از صندوق عمومی برداشت  به وسیله ایشان صرف شده است. ولی ظاهرا حکم صادره فقط تصرف غیرقانونی بوده است؛ درحالیکه می‌توانست چیز دیگری باشد.

برچسب ها :

این مطلب در سایت "ملی مذهبی" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال