سیمای شهری محلات کم برخوردار منطقه 7 بازپیرایی می شود


محمد علی شعبانی با اعلام این مطلب افزود: این طرح به منظور زیبایی منظر عمومی و دیواره های معابر که براثر عوامل محیطی فرسوده شده اند اجرا می شود.
وی تصریح کرد: در تکنیک باتیس از پوشش پلیمری برای نقاشی دیواری استفاده می شود که از مزایای استفاده از آن می توان به دوام و انعطاف پذیری بالا، قابل شست وشو بودن با آب، نبود بو ومواد آلاینده زیست محیطی و صرف هزینه کم را نام برد.
معاون شهردار منطقه 7 تصریح کرد: شناسایی 470کلونی فعال در سطح محلات نیاز مند با محوریت خیابانهای اصلی این محلات، طعمه گذاری کلونی‌های شناسایی شده طی فرایند هفتگی، توزیع برشور، کتابچه آموزشی و تله چسبی برای استفاده شهروندان و بالا رفتن سطح اگاهی شهروندان، بهسازی و انسداد کلونی‌های غیر فعال موجود در سطح محلات نیازمند، کنترل و مبارزه با جانوران مضر شهری، شناسایی واحدهای تجاری جهت توزیع مخازن و آموزش چهره به چهره بازیافت و تفکیک از مبدا از جمله فعالیت‌هایی است که از سوی معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه 7 در محلات کم برخوردار انجام شده است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: توزیع مخازن 120 لیتری چرخدار، رنگ آمیزی کافو برق، حذف بنر و پوستر از دیوارهای معابر، نظافت برچسب، شستشوی کرکره و سایبان، حذف تابلوی غیرمجازمشاغل، بازپیرایی فضای سبز، نصب آبسرد کن، نصب وسایل ورزشی، جمع آوری لوازم بازی فلزی و قدیمی و نصب لوازم جدید و نیمکت پارکی و سطل زباله از دیگر اقدامات اجرا شده از سوی این معاونت است.

[ منبع این خبر سایت شما نیوز می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات