مردم ناامید می‌شوند


رییس دولت یازدهم باور خویش بر این پایه که ناامیدی مردم راه را برای توسعه ایران می‌بندد از منتقدان می‌خواست که واقع‌گرایی پیشه کرده و برخی اقدام‌های سازنده دولت را نیز بازتاب دهند. وی اما در سخنرانی تازه خود حرف تازه‌ای بر زبان آورده و می‌گوید منتقدان آب در هاون می‌کوبند و تصورشان این است که با منفی‌بافی مردم ناامید می‌شوند، در حالی که این طور نیست و مردم ناامید نمی‌شوند.

باید به رییس‌ دولت یازدهم یادآور شد که اتفاقا بی‌تحریک دولت در پاسخگویی صریح و سریع به انتقادها زمینه‌ساز اندوه و ناامیدی است و نباید از توانایی مخالفان در این عرصه غافل شد. تکرار بی‌وقفه مسایل و مشکلات معیشتی کسب و کار و اقتصاد کلان از سوی منتقدان یک حربه کارساز است و نمی‌توان از شهروندان انتظار داشت که در برابر هجوم سیل‌آسای انتقاد از دولت فعلی همچنان امیدوار باشند.

مردم زمانی امیدوار و در صحنه باقی می‌مانند که به چشم خود ببینند که دولت از کارنامه خویش جانانه دفاع می‌کند. وقتی دولت از پاسخگویی به شبهه‌افکنی‌های پرشمار راست یا دروغ علیه کارنامه‌اش عاجز است، چگونه مردم ناامید نشوند. این حرف رییس‌جمهور بهانه دست کسانی می‌دهد که تا امروز نیز از انجام وظایف خود اجتناب کرده و یا آن را پشت گوش انداخته‌اند.

به گزارش ساعت ۲۴، ناامیدسازی شهرومان زمانی ناموثر خواهد بود که دولت برای پاسخگویی به انواع تهمت‌های ناکارآمدی پاسخ‌های درست، به موقع و مطابق با فهم عمومی جامعه تهیه و عرضه کند. این حرف رییس دولت که «مردم ناامید» نمی‌شوند، می‌تواند به زیان دولت عمل کند و همین تحرکات و پاسخگویی وزارتخانه‌ها را نیز سلب کند.

[ منبع این خبر سایت ساعت 24 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال