مامور مهاجم به زن دستفروش در فومن تعلیق خدمت شد


شهرداری فومن طی اطلاعیه‌ای به دنبال درگیری فیزیکی مامور خاطی سد معبر با زن دستفروش عنوان کرد: شهرداری ضمن محکوم کردن اقدام یکی از عوامل سد معبر طی برگزاری جلسه فوری در مورد بررسی اتفاق رخ داده در محل شهرداری تشکیل و مقرر شد نسبت به برخود انضباطی شامل تعلیق فرد خاطی تا مشخص شدن کلیات ماجرا اقدام کرده و از فرد سد معبر دلجویی کند و به خاطر نحوه برخورد عوامل سد معبر در اسرع وقت اقدام‌های مناسب را معمول دارد.

در ادامه این بیانیه آمده است: شهرداری در راستای سامان‌بخشی به دستفروشان سطح شهر مدت‌ها ضمن اخطار به تمام دستفروشان از آنها تقاضا شده که برای کسب و کار در پیاده‌روها تجمع نکنند و به بازارچه سردار جنگل و یا بازار روز واقع در خیابان شهید شکوری مراجعه کنند که بیشتر دستفروشان ضمن رعایت قانون با عوامل شهرداری همکاری کردند اما شخص مورد نظر به اخطارها توجه نکرده و در طول این مدت، همچنان در مکان مورد نظر در پیاده‌رو حضور داشته و ضمن ایجاد سد معبر، سبب دلخوری مغازه‌داران و دیگر کسبه شده است.

در ادامه اطلاعیه شهرداری فومن آمده است: فیلم مورد نظر تنها بخشی از اتفاق‌های رخ داده بوده و به گواه شاهدان حاضر در صحنه، در ابتدای تذکر به آنها برای جمع‌آوری وسایل از پیاده‌رو شخص مورد نظر و فرزند وی اقدام به بکار بردن الفاظ زشت و رکیک به عوامل سد معبر کرده بودند و فرزند زن دستفروش علاوه بر فحاشی و هتک حرمت به مامور سد معبر، با صندلی پلاستیکی اقدام به ضرب و جرح کرد که در ادامه فیلم نیز کلمات نامناسبی از طرف آنها بیان می‌شود و یکی از عوامل سد معبر کنترل خود را از دست داده و اقدام به این عمل زشت کرده است.

شهرداری فومن ضمن عذرخواهی دوباره از خانم مورد نظر «سد معبر کننده» در راستای اجرای قانون و نظم‌دهی به وضعیت دستفروشان و کمک به روان سازی ترافیک و بهبود سیمای شهری تأکید داشته و با پرهیز از هرگونه درگیری لفظی و فیزیکی به فعالیت‌ها و اقدام‌های قانونی خود ادامه می‌دهد.

[ منبع این خبر سایت شما نیوز می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال