تصادف سنگین لامبورگینی +عکس


به گزارش صبحانه،در حالیکه خودروسازان جهان تمام تلاش خود را برای قدرتمندتر شدن و سریعتر شدن خودروها می‌کنند، دغدغه‌های بزرگتری برای امن‌تر کردن خودروها دارند. با این وجود بی‌احتیاطی رانندگان در سراسر جهان با بهترین خودروها می‌تواند خطرآفرین باشد و این موضوع ربطی به هزینه صرف شده با خودروی مورد نظر شما ندارد. هر چند تجهیزات و کیفیت خودروها در نجات جان انسان‌ها موثر است.

بر اساس گزارش‌ها یک لامبورگینی اونتادور نارنجی SV به دلیل سرعت بالا در پارمای ایتالیا در یک تصادف جاده‌ای به شدت نابود شد.

به گزارش گره خودروی عصر ایران به نقل از " جی‌تی اسپورت"، جزئیات این حادثه و تصادف تا کنون محدود و نامشخص هستند اما تصور می‌شود ان اونتادور نسخه لیمیتدد پس از برخورد با حفاظ اتوبان کنترل خود را از دست داده و به سمت لاین دیگر اتوبان چرخیده است.


تصادف سنگین لامبورگینی +عکس

هنوز مشخص نیست به چه دلیل این ابرخودرو با ریل‌ها برخورد کرده است، اما خودرو  از بخش جلو تخریب شده و بخش عقبی خودرو نیز کاملا از بین رفته است. در واقع می‌توان گفت خودرو از بخش عقب به دو نیم تقسیم شده است.
تصادف سنگین لامبورگینی +عکس

تصادف سنگین لامبورگینی +عکس

 خودرو چرخ‌هایش را کاملا از دست داده و کیسه‌های هوای باز شده را نیز می‌توان در این تصاویر مشاهده کرد. با وجود این آسیب‌های گسترده به نظر می‌رسد که شاسی مونوکوک فیبرکربنی خودرو تنها با چند خراش ساده از آسیب‌های گسترده در امان مانده است. هنوز از شرایط راننده و سرنشینان خبری گزارش نشده است.

تصادف سنگین لامبورگینی +عکس

منبع : عصر ایران

[ منبع این خبر سایت صبحانه آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات