نرخ جدید انواع میوه و سبزی


به گزارش جام جم آنلاین، سیدحسین مهاجران در گفتگو با مهر با بیان اینکه قیمت میوه در آستانه اربعین تغییر چندانی نداشته است، اظهار داشت: قیمت گوجه‌فرنگی با کیفیت متوسط حدود ۴۰۰ تومان کاهش یافته و به کیلویی ۷۰۰ تومان رسیده است.

وی قیمت هر کیلوگرم گوجه‌ فرنگی با کیفیت خوب را نیز بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان اعلام و اضافه کرد: هر کیلوگرم گوجه‌فرنگی گلخانه‌ای نیز کیلویی ۴۰۰۰ تومان به مشتریان عرضه می‌شود.

رئیس اتحادیه میوه و سبزی به این پرسش که چه پیش‌بینی برای قیمت میوه و سبزی در روزهای آتی دارید؟ پاسخ داد: فعلا اوضاع به همین منوال است و باید دید بعد از پایان ماه صفر، چه اتفاقی رخ خواهد داد.

مهاجران ادامه داد: همچنین در حال حاضر قیمت هر کیلوگرم پرتقال تامسون شمال بین ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان، انار صادراتی بین ۳۵۰۰ تا ۴ هزار تومان و انار باکیفیت متوسط بین ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان است.

وی قیمت هر کیلوگرم انگور بی‌دانه قرمز ارومیه را ۶ هزار تومان و نوع سفید این انگور را ۵ هزار تومان اعلام کرد و افزود: قیمت هر کیلوگرم انگور مِهره ۳ هزار تومان، انگور تاکستان بین ۲۵۰۰ تا ۳ هزار تومان و انگور شاهرودی بین ۲۵۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان است.

رئیس اتحادیه میوه و سبزی اضافه کرد: در حال حاضر هر کیلوگرم موز، بین ۲۵۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان به مشتریان عرضه می‌شود.

به گفته وی، قیمت هر کیلوگرم نارنگی پیش‌رس نیز بین ۲۵۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان، نارنگی رسمی بین ۲ هزار تا ۲۵۰۰ تومان، سیب قرمز لبنانی ۳ هزار تومان، سیب گلاب پاییزه سمیرم ۳ هزار تومان، سیب سفید لبنانی ۳۵۰۰ تومان است.

مهاجران ادامه داد: قیمت انواع سیب با کیفیت متوسط نیز بین ۱۵۰۰ تا ۲ هزار تومان است.

رئیس اتحادیه میوه و سبزی گفت: قیمت سیب‌زمینی و پیاز کیلویی ۶۰۰ تا هزار تومان، سبزی جور (آش، پلو، کوکو و قرمه) بین ۶۰۰ تا ۱۲۰۰ تومان و نرخ هر کیلوگرم سبزی خوردن بین ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ تومان است.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال