پای آمریکا در کفش ایمیل کاربران!


به گزارش صبحانه،گفته می شود که تقریبا تمام سازمان های اطلاعاتی در سراسر جهان به طور پیوسته در حال رصد کردن ایمیل های ارسالی توسط کاربران هستند یک بررسی مستقل صورت گرفته نشان می دهد که سازمان جاسوسی آمریکا موسوم به NSA بیشتر از بقیه مراکز اطلاعاتی در سایر جهان به چک کردن ایمیل کاربران یاهو و گوگل می پردازد.البته این بررسی روشن می کند که روسیه نیز پایگاه هایی را برای بررسی ایمیل هایی که کاربران به یکدیگر ارسال می کنند در اختیار خود گرفته است و به طور جدی در حال رصد گردن ایمیل های ارسال  و دریافت شده توسط کاربران است.

برخی از کارشناسان فناوری اطلاعات معتقدند که به همین دلیل بوده که سال گذشته شرکت اینترنتی یاهو اعلام کرده که چنان چه متوجه شود آژانس امنیت ملی آمریکا ایمیل های برخی از افراد را رصد می کند از طریق ارسال هشدارهایی این اتفاق را به آن ها اطلاع رسانی می کند.

منبع:باشگاه خبرنگاران

[ منبع این خبر سایت صبحانه آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال