دو نماینده مجلس به کمپین رادیو ایران پیوستند


به گزارش جام جم آنلاین از شبکه رادیویی ایران، در تقویم رسمی کشورمان 24 آبان تا اول آذر هفته کتاب و کتابخوانی نام گرفته است.

شبکه رادیویی ایران برای ترویج فرهنگ مطالعه در کشور همزمان با این هفته پویش ملی من کتاب می خوانم را برپا کرده و با تنی چند از شخصیت های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، هنری و ورزشی به گفت و گو پرداخته است.

محمدرضا پورابراهیمی، رییس کمیسیون اقتصادی مجلس یکی از چهره هایی است که اخیرا به پویش ملی رادیو ایران پیوسته است.

وی که به تازگی کتاب «جنگ من زندگی من» نوشته عباس اسماعیلی خوانده به اهمیت کتاب و کتابخوانی و پویش ملی رادیو ایران اشاره کرد و گفت: کشورمان در حوزه توسعه علم دارای ظرفیت های بسیار خوب و مثبتی است. باید از این ظرفیت ها به شکل صحیح استفاده کرد. کمپین ملی رادیو ایران که با هدف ترویج و تشویق فرهنگ مطالعه برپا شدهۀ مثبت ارزیابی می کنم. به نظر می رسد این روش در افزایش سرانه مطالعه نقش موثر و تاثیر گذاری خواهد داشت.

از دیگر چهره های دیگری که می توان به آن اشاره کرد حجت الاسلام احمد آزادیخواه، سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی است.

وی در توضیح خود با بیان اینکه در مورد کتاب و کتاب خوانی همان قدر بگویم که مطالعه بهترین بخش زندگی مرا تشکیل می دهد توضیحات خود را در این باره اینگونه بیان کرد: متاسفانه باید گفت سرانه مطالعه مفید در کشورمان وضعیت چندان مناسبی ندارد. برگزاری اینگونه کمپین ها می تواند مردم را به امر کتابخوانی فراخواند.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال