۹۸.۵ درصد جمعیت کشور سرشماری شدند


به گزارش صبحانه، به نقل از ستاد سرشماری کشور، بیش از ۹۰ درصد ماموران سرشماری کار خود را به پایان رسانده و کمتر از ۱۰درصد باقیمانده بین یک تا سه روز برای تکمیل فرآیند سرشماری که به طور عام مربوط به خانوارهای غایب(بیشتر در مراکز استان ها) است تا پایان روز دوشنبه یکم آذرماه به کار خود ادامه خواهند داد.

بر اساس این گزارش، درخواست از خانوارهای غایب این است که بلافاصله پس از دریافت اطلاعیه خانوارهای غایب، اطلاعات خود را از طریق وبگاه سرشماری ثبت کنند و یا اینکه با ستادهای سرشماری تماس بگیرند .تاکنون بیش از ۲۳۴ هزار خانوار غایب اطلاعات خود را به صورت اینترنتی ثبت کرده‌اند.

یادآور می‌شود، عملیات سرشماری هر روز تا پایان زمان سرشماری(یکم آذرماه) تا ساعت۲۱.۳۰ ادامه دارد. سرشماری حضوری از ۲۸ مهر ماه در کشور شروع شده است و با سه روز تمدید یکم آذر (دوشنبه) به پایان می رسد. امیدعلی پارسا، رئیس مرکز آمار هم دیروز از پایان مهلت سرشماری در روز دوشنبه خبرداده بود.

[ منبع این خبر سایت صبحانه آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال