شاخص بورس به رشد ۱۰ واحدی بسنده کرد


به گزارش صبحانه، در جریان معاملات امروز بازار سرمایه تعداد 678میلیون سهم و حق تقدم به ارزش 149 میلیارد تومان در 53 هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با ثبت افزایش 10 واحدی در ارتفاع 79 هزار و 278 واحد قرار گرفت.
بیشترین تاثیر مثبت بر رشد دماسنج بازار سهام نیز به نام نمادهای معاملاتی تاپیکو، ومعادن و دفرا شد و در مقابل نمادهای معاملاتی فارس، شبندر و پارسان با افت خود مانع رشد بیشتر شاخص شدند.
شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم روز متعادل و مثبتی را پشت سر گذاشتند به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) 3 واحد، کل (هموزن) 39 واحد، قیمت (هموزن) 31 واحد، شاخص های آزاد شناور 145 واحد و شاخص بازار اول 82 واحد رشد کردند.
بر اساس این گزارش؛ در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 151 میلیون ورقه به ارزش 88 میلیارد تومان در 13 هزار نوبت، آیفکس 1.2 واحد رشد کرد و در ارتفاع 833 واحد قرار گرفت.

منبع : تسنیم

[ منبع این خبر سایت صبحانه آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال