آشنایی با تازه ترین آمار رومینگ اپراتورهای گوشی


مروری بر جدیدترین آمار رومینگ اپراتورهای موبایل

آمارهای مجلسی گمرک گویای آن است که تقریبا تمام مشترکان خط تلفن همراه اپراتورهای نخست تا سوم حداقل در ۱۰۰ کشور جهان امکان دسترسی به خدمات رومینگ جهانی برخوردارند.
طبق آمارهای مجلسی انتشار داده شده تا انتها ماه شهریور امسال اپراتور نخست رابطه ای یا همان کمپانی همراه نخست در حوزه خط تلفن همراه های همیشگی با ۱۱۲ کشور و ۳۰۷ اپراتور معاهده رومینگ جهانی به امضا منتقل کرده و اجرایی کرده است.
در ارتباط با خط تلفن همراه های اعتباری همراه نخست هم مشترکان امکان برقراری رومینگ با ۷۷ اپراتور از ۴۷ کشور جهان را دارند.
اپراتور دوم یا ایرانسل هم برای هریک از خط تلفن همراه های همیشگی، اعتباری و دیتای خود با شمار معلومی از کشورها و اپراتورها معاهده به امضا منتقل کرده است که تا انتها ماه شهریور امسال در خصوص رومینگ جهانی سیم کارتهای همیشگی این اپراتور با ۱۶۴ کشور و ۴۲۴ اپراتور معاهده رومینگ منعقد کرده است.
مشترکان خط تلفن همراه های اعتباری ایرانسل هم قادر هستند از رومینگ ۱۱۹ اپراتور از ۸۱ کشور گوناگون بهره گیرند. در ارتباط با خط تلفن همراه های دیتا هم ایرانسل با ۳۲۴ اپراتور از ۱۲۷ کشور جهان رومینگ جهانی دارد.
اما اپراتور سوم رابطه ای یا رایتل هم در بخش خط تلفن همراه های اعتباری این اپراتور هم در ۲۱۳ اپراتور از ۱۳۶ کشور جهان اماکان دسترسی به خدمات رومینگ جهانی را در بر می دارند.

— با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى نماييد —

نگارش توسط : ترانه ق.

مخابرات در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

از سر مستی دگر با شاهد عهد شباب
««« »»»
رجعتی می‌خواستم ليکن طلاق افتاده بود

آشنایی با تازه ترین آمار رومینگ اپراتورهای گوشی

TT / 78 — TP / 35%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال