توضیح زیرساخت درباره قیمت گفتگو زائران/مغایرت رابه ۱۹۵ آگاهی دهید


توضیح زیرساخت درباره نرخ مکالمه زائران/مغایرت رابه ۱۹۵ اطلاع دهید

به خاطر حضور بعضی ابهامات در خصوص نرخ مکالمات زائران اربعین در عراق، عضو هیات مدیره کمپانی ارتباطات زیرساخت درمورد نحوه محاسبه بهره گیری از ابزارهای رابطه ای در این ایام توضیح داد.
برغم آن که وزارت ارتباطات و تکنولوژی اطلاعات تعرفه تماس با عراق در ایام اربعین امام حسین ع از ۲۳ برج آبان تا سوم آذرماه را به نصف قیمت کم کرد و هر دقیقه گفتگو برای زائران را ۵۵۰ تومان اعلام کرد، زائران اربعین امام حسین ع که در عراق به سر میبرند، مدعی شده اند که این نرخ برای آنها محاسبه نمی شود و تعرفه ارتباطات در این کشور متفاوت از آن چیزی است که قبل از این وزارت ارتباطات و سازمان تنظیم قوانین ارتباطات اعلام کرده اند.
اسماعیل رادکانی عضو هیات مدیره کمپانی ارتباطات زیرساخت در گفتگو با مهر، در خصوص از بین بردن ابهام از تعرفه های رابطه ای در عراق در این ایام بیان داشت: مطابق با مذاکرات انجام شده میان کشورمان و عراق، نرخ تماس از کشورمان با اپراتورهای عراقی در این ایام دقیقه ای ۵۵۰ تومان شده است.
وی گفت: ارسال اس ام اس در شبکه اپراتورهای عراقی مجانی شده است و نرخ ۵۵۰ تومان به ازای هر دقیقه برای تماس های از کشورمان به مقصد اپراتورهای عراقی اعمال میشه و نکته ای مبنی بر قیمتیتر بودن این قیمتها دیده نشده است.
عضو هیات مدیره کمپانی ارتباطات زیرساخت در پاسخ به این پرسش که نقل کرده میشه محاسبه قیمتها با آنچه که اعلام شده بود فرق می دارد و اپراتورها این تعرفه ها را اعمال نکرده اند، گفت: در رابطه با رومینگ سیم کارتهای ایرانی در عراق به طور میانگین نرخ مکالمات حدود ۹۰۰ تومان به ازای هر دقیقه است که اپراتورهای ایرانی جدول تعرفه های خود را اعلام کرده اند.
وی اضافه کرد: با این حضور درصورتی که کاربری باور می‌ دارد که این قیمتها محاسبه نمی شود قادر هست شکایت خود را به سامانه ۱۹۵ و سازمان تنظیم قوانین ارتباطات اعلام کند.
رادکانی تاکید کرد: در رابطه با نرخ فضای مجازی هم به ازای هر مگابایت فضای مجازی، مخارجی حدود ۴۴۰ تومان از مشترک اخذ میشه.
وی اضافه کرد: باید توجه داشت که برای این مدت وقت، هر مشترک با حدود ۵ مگابایت قادر هست از فضای مجازی بهره گیرد. به این علت که تبادل پیام و ارسال تصویر و عکس با حجم کم، احتیاجی به حجم بالای فضای مجازی ندارد و مشترکان باید توجه داشته باشند که در این شروط، به حداقل ارتباطات اکتفا کنند.

__________________

تهیه و تدوین : خرمدل د.

مخابرات در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عراق و فارس گرفتی به شعر خوش حافظ
««« »»»
بيا که نوبت بغداد و وقت تبريز است

توضیح زیرساخت درباره قیمت گفتگو زائران/مغایرت رابه ۱۹۵ آگاهی دهید

TT / 109 — TP / 27%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال