ترامپ و ادامه سیاست های افراط گرایانه با انتصابات جدید (۳ عکس)


ترامپ و ادامه سیاست های افراط گرایانه با انتصابات جدید

جناب دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری گلچین ایالات متحده روز جمعه با انتصابهای امنیتی خود در دولت تازه اش نمایان کرد که همچنان قصد دنبال کردن سیاست‌های سرسختانه خود در زمینه‌های مهاجرت، حقوق رای‌گیری، نظارت بر مسلمین و روابط مظنونان تروریستی را دارد.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس   ترامپ و ادامه سیاست های زیاده روی گرایانه با انتصابات جدید

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد به نقل از وال استریت ژورنال، ترامپ اعلام کرد که قصد بهره گیری از مایک پامپئو جمهوریخواه از ایالت کانزاس به عنوان مدیر سیا، سناتور جف سشنز جمهوریخواه از ایالت آلاسکا به عنوان دادستان کل و همچنین شناسایی جناب مایکل فلین بازنشسته را به عنوان مشاور امنیت ملی قصر سفید دارد.

انتخابهای ترامپ با پشتیبانی طرفداران عمده خود و جمهوریخواهان همراه بود، اما دموکراتهای و فعالان حقوق مدنی از انتخاب سشنز و فلین به خاطر سوابق پر سر و صدا به شدت نقد کردند.

با اینحال هنوز انتصاب دو سمت اصلی وزیر خارجه و پاسداری ایالات متحده هنوز نهایی نشده و تعطیلات پایان هفته ترامپ به برگزاری جلساتی در باشگاه گلف نیوجرسی و ملاقات با میت رامنی، نامزد رای گیری سال ۲۰۱۲ خواهد گذشت.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس   ترامپ و ادامه سیاست های زیاده روی گرایانه با انتصابات جدید

سشنز ۶۹ ساله نخستین فردی بود که در سنا او را تایید کرد و خیلی زود به عنوان یکی از مشاوران سیاسی برجسته این نامزد جمهوریخواه شناخته شد. وی در تمام شروط و حتی بعد از پخش ویدئوی سرشناس و غیراخلاقی ترامپ درمورد بانوان هم به پاسداری از وی ادامه داد.

حیات سیاسی وی مملو از اتهامات و بیانات نژادپرستانه است. در سال ۱۹۸۶ وی بعد از شهادت چندین تن از همکاران خود در سنا اطراف اظهاراتش درباره کوکولس کلانها و این که از نظر وی آنها معضلی نداشتند تا زمانی که متوجه شده ماریجوانا به کار میبرند، از سمت قاضی فدرال برکنار شد.

لوئیس وی گوئیتیرز دموکرات از ایالت ایلینویز درباره سشنز گفت: اگر خاطره روزهایی را در سر پرورش میدهید که سیاهان سرکوب می شدند، همجنسبازان در کمدهایشان پنهان شده، مهاجران در خفا حرکت می کردند و بانوان در مطبخ به سر می بردند، سناتور جفرسون بورگارد سشنز فرد دلخواه شما است.

سشنز هم بعد از پاسداری ترامپ از وی به عنوان انتخابش گفت: هیچ افتخاری بالاتر از این نمی باشد که به عنوان مقام ارشد وزارت دادگستری به فعالیتم ادامه دهد.

با توجه به تغییراتی که در مقررات فیلی باستر سنا به وجود آمده دموکراتها برای مخالفت با این انتخاب ترامپ با محدودیتهای بسیاری مواجه می باشند و به چشم مییاید چمهوریخواهان با در اختیار داشتن اکثریت نمایندگان کار چندان دشواری برای نهایی کردن انتصابهای ترامپ ندارند.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس   ترامپ و ادامه سیاست های زیاده روی گرایانه با انتصابات جدید

فلین بر خلاف پومپئو و سشنز احتیاجی به تایید سنا ندارد. وی مدام بیانات تندی علیه مسلمین مطرح کرده و پارسال در گرامی داشت شبکه راشاتودی در جوار ولادیمیر پوتین، ریاست جمهوری کشور روسیه واقع بود. وی همچنین از شعارهای ترامپ برای ممنوعیت موقت وارد شدن مسلمین به ایالات متحده پشتیبانی کرد.

به گزارش سرزه به نقل از یکی از منابع آگاه مایکل اس راجرز، مدیر آژانس امنیت ملی نامزد عمده ترامپ برای پست مدیریت اطلاعات ملی به حساب مییاید. آژانس مدیریت اطلاعات ملی بر ۱۷ آژانس اطلاعاتی دیگر نظارت دارد.

با توجه به انتصابهای اخیر ترامپ به چشم مییاید دموکراتها باوجود نارضایتی، توانایی انعطاف چندانی برای با مخالفت ندارند زیرا شماری از این نماینده های دموکرات برای دور بعدی رای گیری مجلس تهیه میشوند و مخالفت با ترامپ با توجه به رای های زیادی که به دست آورده قادر هست یک خودکشی سیاسی برای آنها به حساب آید.

—نظرات شما مايه دلگرمى ماست—

تهیه از : جمشيد د.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سرمنزل فراغت نتوان ز دست دادن
««« »»»
ای ساروان فروکش کاين ره کران ندارد

ترامپ و ادامه سیاست های افراط گرایانه با انتصابات جدید (۳ عکس)

TT / 169 — TP / 31%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال