تلاش نمایندگان مجلس برای حل مشکلات اقتصادی و اشتغال


تلاش نمایندگان مجلس برای حل مشکلات اقتصادی و اشتغال

نماینده مردمان اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از تلاش نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای حل معضلات اقتصادی و اشتغال استان اردبیل گزارش کرد.

تصویر و عکس    تلاش نمایندگان مجلس   برای حل معضلات اقتصادی و اشتغال

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از اردبیل، رضا کریمی عصر امروز در بازدید از ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن در اردبیل اظهار داشت: اجرای سبک سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال جاری در اردبیل به طور کامیاب انجام شد و همکاری عموم مردمان استان اردبیل با ماموران سرشماری راضی کننده بوده و کمال تشکر و قدردانی را از عموم مردمان این استان دارم.

وی با اشاره به این که مجلس شورای اسلامی تمام تلاش خود را برای برنامه ریزی دقیق و هدفمند کشور مورد استفاده قرار داده، اضافه کرد: برنامه ریزی هدفمند کشور منوط به سرشماری دقیق نفوس و مسکن است که سال جاری این سبک به صورت کامیاب در اردبیل صورت گرفته است.

نماینده مردمان اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی خلال تشکر و قدردانی از عوامل ستاد سرشماری نفوس و مسکن نقل کرد: ماموران سرشماری عمومی نفوس و مسکن به صورت شبانه روزی و بدون هیچ چشم داشتی برای جمع آوری اطلاعات اقدام کردند و با وجود سرما هوا از ماموریت خود دست برنداشتند که این بحث شایسته تقدیر و قدردانی است.

کریمی تصریح کرد: شهرستانهای استان اردبیل با توجه به ظرفیتهایشان نیازمند برنامه ریزی دقیقی هستند تا بتوانیم بخشهای گوناگون فرهنگی و ورزشی این نواحی را با بهره گیری از ظرفیتهای موجود ارتقا دهیم و احتیاج است در این زمینه مسئولان مربوطه توجه خاصی داشته باشند.

وی از تلاش نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای حل معضلات اقتصادی و اشتغال استان اردبیل گزارش کرد و بیان کرد: باید در این زمینه تمامی دستگاههای اجرایی ماموریت خود را در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی به نحو احسن به انجام رسانند و هیچگونه دستاویزی از سوی مسئولان قابل قبول نمی باشد.

نماینده مردمان اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: بیکاری یکی از نگرانی های عمده مردمان اردبیل است که تحقق اشتغال پایدار نیازمند راه اندازی کارخانه ها و واحدهای محصولی بزرگ است که باید در این زمینه علاوه بر جذب سرمایه گذاران اختصاصی دولت هم بتواند اقدامات اساسی و عملی خود را برای تحقق شعار سال اقتصاد مقاومتی به انجام رساند.

نام نویسی خانوارهای غایب تا روز دوشنبه ادامه دارد

جواد زنجانی هم اظهار داشت: نام نویسی از خانوارهای غایب در سبک سرشماری عمومی نفوس و مسکن تا روز دوشنبه در اردبیل ادامه دارد که فرم مربوطه خانوارهای غایب در درب منازل چسبیده شده و این خانوارها قادر هستند با تماس تلفنی یا با حضور در ستاد سرشماری نفوس و مسکن نسبت به نام نویسی در سرشماری اقدام کنند.

وی با اشاره به این که بیش از ۹۰ درصد خانوارهای اردبیل در سبک سرشماری نفوس و مسکن نام نویسی کرده اند، اضافه کرد: انتظار می رود تمامی خانوارهای غایب تا روز دوشنبه در کم ترین وقت امکان پذیر در سبک سرشماری نفوس و مسکن نام نویسی کنند تا آمار سرشماری در اردبیل به صد در صد برسد.

فرماندار اردبیل از همکاری شبانه روزی ماموران ستاد سرشماری نفوس و مسکن در اردبیل گزارش کرد و نقل کرد: در این زمینه تمهیدات ضروری صورت گرفته و احتیاج است که جمع آوری آمار سرشماری توسط ماموران به هیچ وجه از قلم نیفتد و ماموران این بحث را مد نگاه گذارند که مسئولیت خطیری را بر عهده دارند.

زنجانی تصریح کرد: سرشماری نفوس و مسکن که سال جاری به صورت آنلاین صورت گرفته با استقبال خوب مردمان شهرستان اردبیل روبرو شد و مردمان نمایان کردند که قادر هستند در آینده همگی سرشماری عمومی نفوس و مسکن را به صورت آنلاین به انجام رسانند و به علاوه سرشماری وجودی نفوس و مسکن تا روز دوشنبه ادامه دارد که در این زمینه انتظار می رود مردمان ولایتمدار اردبیل همکاری همگی جانبه ای با ماموران سرشماری نفوس و مسکن داشته باشند.

فرماندار اردبیل از برنامه ریزی دقیق ناحیه با بهره گیری از سبک سرشماری عمومی نفوس و مسکن گزارش کرد و بیان داشت: توسعه و بهبود ناحیه منوط به سرشماری دقیق نفوس و مسکن است که برای تحقق این امر باید ظرفیت شهرستانهای اردبیل توسط این سرشماری تشخیص داده شود.

-براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد-

تهیه کننده: ارجمند ش.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

کشته چاه زنخدان توام کز هر طرف
««« »»»
صد هزارش گردن جان زير طوق غبغب است

تلاش نمایندگان مجلس برای حل مشکلات اقتصادی و اشتغال

TT / 147 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال