کریستال پالاس 1 – 2 منچسترسیتی؛ یحیی توره وارد می شود


اختصاصی طرفداری- دو تیم منچسترسیتی و کریستال پالاس در ورزشگاه سل هارست پارک در چارچوب لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند.در این بازی شاهد بازگشت یحیی توره به ترکیب اصلی سیتیزن ها بودیم.

ترکیب دو تیم
گزارش بازی

اولین موقعیت جدی در دقیقه 3 برای تیم پالاس روی ضربه ایستگاهی کابای به وجود آمد. در 10 دقیقه اول میزبان سعی در کنترل بازی داشت اما سیتی هم خودی نشان داد. سانتر دی بروین در دقیقه 10 اولین موقعیت نصف و نیمه آبی ها را به وجود آورد. در دقایق 12 و 15 نوبت میزبان بود تا سیتی را میخکوب کند. شوت های زاها و بنتکه به ترتیب دروازه براوو را به لرزه انداختند.

مثل قبل در این بازی سیتی بازهم روی یک سانتر موقعیت نصف و نیمه ای ایجاد کرد. دقیقه 26 روی برخورد شدید بین براوو و کمپانی دل  گواردیولا به لرزه افتاد اما کمپانی تازه بازگشته از مصدومیت توانست به بازی ادامه دهد. دقیقه 30 بازهم سانتری از استرلینگ سبب خلق موقعیت شد اما نولیتو نتوانست کار را تمام کند.

دقیقه 32 روی حرکت کولاروف، آگوئرو صاحب یک موقعیت شد اما ضربه اش به گل اول بدل نشد. دقیقه 36 دل گواردیولا بازهم ریخت. کمپانی از برخورد با براوو آسیب دید بود قادر به ادامه بازی نبود و جایش را به زابالتا داد.

دقیقه 39 توره گوشه چشمی به گواردیولا نشان داد. او که پس از مدت زیادی درگیری غیر مستقیم با گواردیولا بازی می کرد، روی حرکت خودش گل زد. روی یک و دو با آگوئرو از درون محوطه گل اول را زد.

 در نیمه اول بازی با هما تیجه به پایان رسید.

در نیمه دوم پالاس بهتر کار کرد و اولین موقعیت را در دقیق 55 ایجاد کرد اما براوو در مقابل ضربه مهاجم پالاس ایستادگی رد. حملات و بازی برتر پالاس ادامه داشت تا اینکه دقیقه 66 گل تساوی به ثمر رسید.

دقیقه 66 پس از حمله سیتی و سیو هنسی ویکام با جا گذاشتن زابالتا که به جای کمپانی به بازی آمده بود را جا گذاشت و توپ را به زیر طاق دروازه براوو کوبید.

بعد از خوردن گل، سیتی حملاتش را به صورت جدی آغاز کرد و در نهایت این حملات به درخشش یحیی توره به ثمر نشست.

او در دقیقه 83  روی ضربه کرنر دی بروین گل برتری را زد و تیم پپ را نجات داد. بازیکنی که تا دیروز در آستانه ترک باشگاه بود حالا ناجی پپ شده است.

تکمیل می گردد….

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال