بارسلونا 0-0 مالاگا؛ یک دیوار، یک کامنی و بردی که بدون بزرگان برای بارسلونا حاصل نشد


طرفداری- از ساعت 18:45 و از هفته دوازدهم رقابت های لالیگای اسپانیا، تیم های بارسلونا و مالاگا در استادیوم نیوکمپ شهر بارسلونا به مصاف هم رفتند.

گزارش بازی

بارسلونا سوار بر کار، مسابقه را آغاز کرد و دو گل هر چند آفساید وارد دروازه مالاگا کرد. فشار ها پشت محوطه جریمه از سوی شاگردان لوئیز انریکه ادامه دار بود. مالاگا از همان ابتدا خبر از بازی تدافعی می داد و چشم به ضد حملات با تک مهاجم سرعتی اش، ساندرو رامیرز داشت. آن ها از این راه یکی دو خطر جدی روی دروازه تراشتگن خلق کردند که نتیجه نداد. بارسلونا در غیاب مسی و سوارز و اینیستا کار سختی داشت، با این حال بعد از گذشت 10، 15 دقیقه موقعیتی جدی بدست آورد که نیمار قدردانش نبود و توپ از کنار دروازه به شکل خطارناک راهی اوت شد. دقایقی بعد کرنر می ارسالی نیمار می تواسنت برای میزبان سود اور باشد که ضربه جرارد پیکه را کارلوس کامنی به خوبی از دروازه مالاگا بیرون کشید.

پس از گذشت 20 دقیقه، فشار بارسلونا کاسته شد و بازیکنان این تیم بیشتر توپ را جلوی سد دفاعی و پشت محوطه حریف به گردش در می آوردند. خستگی و اشتباهات نیمار بیش از پیش مشهود بود، با این حال بارسلونا روی خلاقیت او سعی در نتیجه گیری داشت. پاس او را پشت محوطه 18 قدم یک بار آردا توران گل نکرد و یک بار نیز رافینیا زد که کامنی با واکنشی دیدنی مانع فروپاشی سنگر تیمش شد. نیمه اول بدون گل زده برای دو تیم به پایان رسید.

با شروع 45 دقیقه دوم، آبی اناری پوشان ایجاد خطر روی دروازه مالاگا و کامنی را آغاز کردند که ضربه سر نیمار وارد دروازه نشد. در ادامه چیزی نمانده بود که روی خروج اشتباه تراشتگن و فرصت طلبی پابلو مالاگا از صاحب خانه پیش بی افتد که ضربه از کنار دروازه راهی اوت شد.

پیش از دقیقه 70 مالاگا ده نفره شد! حرکت فوق العاده نیمار و موقعیت خوب رو به جلوی بارسلونا را یورنته، مدافع مالاگا با خطای شدید روی نیمار متوقف کرد تا داور با یک تصمیم مصمم بازیکن مالاگا را از زمین بازی مستقیما اخراج کند. بازی خشن بازیکنان خوانده راموس  ادامه دار بود و هر چند دقیقه یک بار داور به دلیل خطا روی نیمار مجبور به تذکر به بازیکن خطا کار مالاگا می شد.

ضربه آزاد پشت محوطه نیمار، درست مثل ضربات سر جرارد پیکه و ایوان راکیتیچ تازه به میدان آمده وارد دروازه نشد تا همچنان این کارلوس کامنی باشد که خوشحال بازی را از کنار دروازه اش آغاز می کند. دقیقه 82 بازی بارسلونا به گل رسید اما این گلی که پیکه به ثمر رساند نیز با پرچم بالا رفته کمک داور آفساید اعلام شد.

فرصت ها و موقعیت های دقایق پایانی هم برای بارسلونا چاره گشا نشد تا جدال دو تیم در پایان 90 دقیقه با تساوی 0-0 به اتمام برسد.

ترکیب دو تیم و آمار بازی

برای مشاهده آمار کامل مسابقه اینجا کلیک کنید.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال