روزانه ۲۰۰ زائر از خدمات بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی دزفول برخوردار می شوند


روزانه ۲۰۰ زائر از خدمات بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی دزفول برخوردار می شوند

سرپرست مرکز بهداشت دزفول گفت: هم وقت با شروع مسافرت معنوی زائران اربعین تیم‌های بهداشت و معالجه دانشگاه علوم پزشکی دزفول در مرز چذابه خدمات نکته نیاز زائران را تامین می‌کند.

تصویر و عکس   روزانه ۲۰۰ زائر از خدمات بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی دزفول برخوردار می شوند

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از دزفول، هم وقت با شروع مسافرت معنوی زائران اربعین دانشگاه علوم پزشکی دزفول در مرز چذابه خدمات نکته نیاز زائرین را تأمین و مرزهای کشور را برای بازگشت عاشقان اهل بیت(ع) و تأمین احتیاج های حوزه تندرست زائرین تهیه کرده می باشد.

رضا پورآئین در مکالمه با خبرنگار تسنیم در دزفول، بیان داشت: هم وقت با شروع مسافرت معنوی اربعین دانشگاه علوم پزشکی دزفول با تمام توان و بسیج خدمات در مرز چذابه می‌ پذیری زائرین اربعین می باشد.

وی اضافه کرد: این دانشگاه، هم وقت با شروع مسافرت معنوی زائران فعالیت خود را شروع و با توجه به انتها این مسافرت با تمام توان و خدمات در مسیر بازگشت هم می‌ پذیری زائرین و سوگواران سالار شهیدان می باشد.

سرپرست مرکز بهداشت دزفول عنوان کرد: به همین جهت تیم های بهداشتی متشکل از پزشک، پرستار، ماما، کارشناسان بهداشت محیط و جلو گیری در مرز چذابه و مسیرهای تردد زائرین مستقر شده اند.

وی گفت: این خدمات به صورت ۲۴ ساعته به زائران اربعین ارائه میشه و تیم های بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی دزفول در مرز چذابه و مسیر تردد زائران با تجهیزات کامل حاضر خواهند بود.

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد، هم وقت با شروع مسافرت معنوی اربعین، اتوبوس مسافربری اورژانس سیار دزفول در مرز چذابه مستقر شده و در هر شیفت کاری می‌ پذیری بیش از ۲۰۰ بیمار بخصوص بیماران سرپایی می باشد.

همچنین روزانه ۶ تکنسین از نیروهای اورژانس دزفول به صورت تحول شیفت وارد مرز شده و خدمات نکته نیاز زائرین اربعین و عاشقان سالار شهیدان را با تمام توان و تجهیزات تأمین می کند.

————————————

تهیه شده توسط: آزادمهر چ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

راه عشق ار چه کمينگاه کمانداران است
««« »»»
هر که دانسته رود صرفه ز اعدا ببرد

روزانه ۲۰۰ زائر از خدمات بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی دزفول برخوردار می شوند

TT / 81 — TP / 28%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال