اودینزه 1 – 2 ناپولی؛ فریاد اینسینیه پس از 7 ماه


طرفداری- تیم های اودینزه و ناپولی از هفته سیزدهم رقابت های سری آ، به مصاف هم رفتند.

                                                                        ترکیب اولیه دو تیم
                                                             گزارش لحظات حساس بازی

دقیقه 13: سانتر سکو فوفانا را دوان زاپاتا با ضربه سر به گوشه دروازه می فرستد اما رینا با واکنشی مناسب مانع گلزنی اودینزه می شود.

دقیقه 34: پاس مارک همشیک به دریس مرتنز می رسد و این بازیکن با شوتی از راه دور، دروازه کارنزیس را تهدید می کند؛ بازی همچنان با نتیجه 0-0 در جریان است.

نیمه اول به اتمام می رسد.

دوان زاپاتا-فوزی غلام {hendevaneh}{سایت‌هندوانه}

دقیقه 47: نیمه دوم برای پارتنوپی، با گل آغاز می شود، لورنتزو اینسینیه، بر روی پاس کایخون، توپ را به گوشه دروازه اودینزه می فرستد تا هرچند دیر اما ناپولی پیش افتد. این اولین گل اینسینیه پس از 7 ماه است.

دقیقه 57: بازهم لورنتزو اینسینیه برای ناپولی هنرنمایی می کند.  توپ پس از رفت و برگشت به او می رسد و این بازیکن خوش تکنیک با شوتی، توپ را به گوشه دروازه کارنزیس می چسباند.

لورنزو اینسنیه {hendevaneh}{سایت‌هندوانه}

دقیقه 59: استایپ پریکا، نتیجه بازی را 2-1 می کند. سانتر کومس از روی ضربه کرنر را پریکا با ضربه سر، به تور دروازه رینا می چسباند تا بازی همچنان جذاب دنبال شود.

در پایان توپی از خط دروازه ها عبور نمی کند تا بازی با همین نتیجه به اتمام برسد. ناپولی پیروزی ارزشمندی در خارج از خانه به دست آورد.

آمار بازی

آمار بازی {hendevaneh}{سایت‌هندوانه}

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات