کمک خواستن زن روسی برای پیدازشدن دختر ایرانی


کمک خواستن زن روسی برای پیدازشدن دختر ایرانی

درخواست کمک زن روسی برای یافتن این دختر ایرانی 

 

خانم ماتویینکو که قرار است هفته آینده در قالب یک سفر رسمی و مذاکره با مقام های ایرانی به تهران سفر کند، این درخواست را از   صدا و سیما مطرح کرده است یک مقام سیاسی روسیه که سابقا به ایران سفر کرده است ، بتازگی قصد سفر مجدد به ایران را دارد .

 

اما وی قبل از مسافرت به ایران درخواست عجیبی را از رسانه های ایران مطرح نمود!! به گزارش تالاب وی تقاضا کرد دختر بچه ای که دوازده سال قبل با لباس سنتی و دسته گل به پیشواز او آمده بود را ببیند !

 

به گزارش تالاب خانم والنتینا ماتویینکو رئیس شورای فدراسیون روسیه (مجلس سنا) در مصاحبه با خبرنگاران خواستار کمک برای پیدا کردن یک دختر خانم ایرانی شده است که 12 سال پیش از وی در تهران استقبال کرده بوده است.

 

کمک خواستن زن روسی برای پیدازشدن دختر ایرانی

کمک خواستن زن روسی برای پیداشدن دختر ایرانی

 

خانم ماتویینکو که قرار است هفته آینده در قالب یک سفر رسمی و مذاکره با مقام های ایرانی به تهران سفر کند، این درخواست را از   صدا و سیما مطرح کرده است که در نوع خود جالب است.

 

وی با در اختیار قرار دادن عکس خواست تا کودکی را که زمان سفر وی در مقام فرماندار شهر سن پترزبورگ با لباس محلی به استقبال وی آمده بود را دوباره ببیند.

 

[ منبع این خبر سایت تالاب می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات