تأکید وزرای اقتصاد و بازرگانی ۲۱ کشور بر حمایت از تجارت آزاد


تأکید وزرای اقتصاد و بازرگانی ۲۱ کشور بر حمایت از تجارت آزاد

خبرگزاری فارس: تأکید وزرای اقتصاد و تبلیغاتی 21 کشور بر پشتیبانی از تجارت رها

وزرای اقتصاد و تبلیغاتی کشورهای عضو سازمان همکاری اقتصادی قاره آسیا، قاره اقیانوسیه موسوم به «اپک» بر پشتیبانی خود از تجارت رها در جهان تأکید کردند.

به اعلان سرزه و به نقل از خبرنگار اقتصاد بین المللی خبرگزاری فارس به نقل از اسپوتنیک، در نشست کشورهای عضو سازمان همکاری اقتصادی قاره آسیا و قاره اقیانوسیه، اپک، وزرای اقتصاد و تبلیغاتی این کشورها اعلام کردند که سیاست های مرتبط با تجارت رها برای ثبات روند پیشرفت و رشد اقتصاد بین المللی لازم می باشد.

این وزرا که نشست خود را در شهر لیمای پرو به انجام رساندند بر تعهد کشورهای متبوع خود در گسترش تجارت رها در ناحیه قاره آسیا و قاره اقیانوسیه تأکید کردند.

این وزرا در بیانیه ای مشترک اعلام کردند که با توجه به ازدیاد دودلی ها و همچنین رکود در رشد تجارت بین المللی،دوباره بر تعهد خود برای ساخت اقتصادی باز در قاره آسیا و قاره اقیانوسیه شامل توسعه ابتکار آمیز، رشد اقتصادی به هم همیشه و مبتنی بر منافع مشترک تأکید می کنیم.

این وزرا در بیانیه مشترک خود دوباره بر ضرورت تداوم سیاست های تجارت رها برای تداوم روند پیشرفت و رشد اقتصادی طی سال های آینده صحه قرار دادند.

وزرای اقتصاد و تجارت کشورهای عضو اپک همچنین بر ضرورت ایجاد اشتغال و پیشرفت استانداردهای حیات در این کشورها تأکید کردند.

امروز با انتها پیدا کردن نشست وزرای اقتصاد و تبلیغاتی اپک نشست سران این کشورها شروع به فعالیت میکند.

————————————————

تهیه کننده : فروزان گ.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آن سفرکرده که صد قافله دل همره اوست
««« »»»
هر کجا هست خدايا به سلامت دارش

تأکید وزرای اقتصاد و بازرگانی ۲۱ کشور بر حمایت از تجارت آزاد

TT / 72 — TP / 33%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات