چهاردهمین هدف فراری بازی Hitman در دسترس قرار گرفت


IO Interactive، سازنده بازی هیتمن، از مدت‌ها پیش اهدافی فراری را وارد بازی می‌کند که گیمر‌ها مدت زمان محدودی وقت برای کشتن آن‌ها دارند و با به قتل رساندن هریک از این اهداف، جوایزی نصیب بازیکنان می‌شود. حال این استودیو چهاردهمین هدف فراری بازی را معرفی کرده که یک آشپز با نام گابریل سانتوس بوده و هم‌اکنون در دسترس است. وی به مدت ۷ روز در پاریس حضور دارد و مثل اهداف قبلی، فقط یک فرصت برای کشتن وی خواهید داشت و در صورتی که شکست بخورید، دیگر هرگز این شخصیت را در بازی نخواهید دید و طبیعتا از دریافت جایزه کشتن وی هم محروم خواهید شد.

آی‌اُ اینتراکتیو همچنین تغییراتی هم در سیستم دریافت جوایز از طریق کشتن اهداف فراری اعمال کرده است که در تصویر زیر می‌توانید جزییات آن‌ها را مشاهده کنید. البته در نظر داشته باشید جوایزی که تا به امروز دریافت کرده‌اید تغییراتی نخواهند داشت.

Hitman

همان‌طور که در تصویر هم مشخص است، با کشتن هریک از اهداف فراری در شهر‌های مشخص شده، یک لباس مخصوص دریافت می‌کنید. یا با کشتن ۵، ۱۰ و ۱۳ هدف هم می‌توانید لباس‌های دیگری برای مامور ۴۷ به دست بیاورید.

[ منبع این خبر سایت زومیت می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال