کشف قبیله ای دور از تمدن در جنگل های آمازون


مدت زمان خواندن۱ دقیقه

عکس های خبری فوق العاده ای رسیده است که اجتماع قبیله ای در جنگل های آمازون را نشان می دهد، این قبیله هیچ تماسی با خارج از اجتماع خود ندارد.

قبیله دور از تمدنقبیله دور از تمدن

عکس ها از آسمان برداشته شده اند، این عکس ها مردم را در ساختار “یانو” اشتراکی در قلمرو بومی یانومامی در شمال برزیل، نزدیک مرز ونزوئلا، نشان می دهند.

قبیله دور از تمدنقبیله دور از تمدن

این باور وجود دارد که در هر بخش کاهگلی خانه، خانواده متفاوتی زندگی می کند، این قسمت جایی است که آنها می خوابند، آتش خود را درست می کنند و غذای خود را ذخیره می کنند.

قبیله دور از تمدنقبیله دور از تمدن

اجتماعات یانومامی جداشده، که برخی از آنان با دنیای بیرون تماس برقرار می کنند روی هم حدود ۳۵۰۰۰ نفر هستند. آنها با جستجو و شکار در جنگل های اطراف زندگی خود را می گذرانند.

افراد این قبایل استفاده از ۵۰۰ گیاه متفاوت برای مقاصد مختلف یاد گرقته اند و دانش خود را در طی هزاران سال گسترش داده اند. برخی از آنان تقریبا هیچ لباسی ندارند و شاید از وجود دنیای دیگر در خارج از قبیله خود هیچ اطلاعی ندارند. 

 

0
0

شاید به این مطالب هم علاقمند باشید:

پسری که سرچ گوگل مودبانه مادربزرگ 85 سالش رو در اینترنت پخش کرد
تبدیل سالن تئاتر 100 ساله به کتاب فروشی باشکوه
کودک نوپای روسی بعد از سه روز گم شدن در جنگل های سیبری نجات یافت.
دانشمندان ممکن است این بار رمز مثلث برمودا را پیدا کرده باشند
FacebookFacebookTwitterTwitterGoogle+Google+TelegramTelegramPinterestPinterestEmailEmailاگر خوشتان آمده به دوستتان نشان دهید

[ منبع این خبر سایت فان و خنده می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال