راز جمله داور به رحمتی سرانجام افشا شد


مجری برنامه 90 هیچ کمکی به رفع ابهام دیالوگ میان رحمتی و صالحی نکرد اما داور بازی می گوید؛ گفتم سریع، فورا بچرخ!

بالاخره داور به رحمتی چه گفته بود

صبح روز شنبه فیلم جنجالی مکالمه داور بازی حذفی استقلال و صبا با سید مهدی رحمتی فوتبال ایران را تکان داد!هواداران پرسپولیس مدعی بودند داور به رحمتی خط داده امرایی پنالتی اش را به سمت چپ می زند و به او گفته سریع، محکم به چپ اما بررسی ها نشان داد داور به رحمتی گفته سریع، فورا بچرخ.

این موضوع در گفتگو با داور، کارشناسان داوری، رحمتی و ... مشخص شده و آنها گفتند کلمه آخر بچرخ بوده نه به چپ و داور نگفته محکم به چپ، بلکه گفته فورا بچرخ اما همچنان ابهام باقی مانده بود.

همه منتظر بودند عادل فردوسی پور در برنامه 90 این ابهام را برطرف کند اما مجری و تهیه کننده برنامه 90 سه فرضیه مطرح کرد و گفت داور یا گفته لطفا، یا گفته گفتم یا گفته فورا!

آنطور که یکی از سایت های ورزشی نوشته، دقایقی بعد از پخش این قسمت از برنامه 90، احمد صالحی در مکالمه تلفنی با یکی از همکاران خود گفته؛ من به رحمتی گفتم "سریع، فورا بچرخ".

به نظر می رسد باید این پرونده را با همین حرف داور ببندیم چون عقلانی نیست داور به دروازه بان بگوید بازیکن پنالتی را به چپ می زند! آن هم سریع، محکم، به چپ!

 

منبع: وکیل ملت

[ منبع این خبر سایت سیمرغ می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال