درخواست 28 نفر از نمایندگان برای استیضاح طیب‌نیا


"اکبر رنجبرزاده" عضو هیئت رئیسه مجلس از حضور علی طیب‌نیا وزیر اقتصاد و دارایی در جلسه علنی فردا (سه‌شنبه 2 آذر ماه) به منظور پاسخگویی به سوالات دو تن از نمایندگان خبر داد.

نماینده مردم اسدآباد تصریح کرد: 28 نفر از نمایندگان در خواست استیضاح وزیر اقتصاد را داشته‌اند اما در حال انجام مذاکراتی هستیم تا این استیضاح مطرح نشود.

وی با اشاره به تعطیلی روز یکشنبه اظهار داشت: جلسه هفتگی هیئت رئیسه به دلیل برگزار نشدن جلسه علنی مجلس، احتمالا فردا بعد از اتمام صحن علنی تشکیل خواهد شد.

عضو هیئت رئیسه مجلس همچنین ضمن بیان اینکه قرار نیست موضوع لغو سخنرانی مطهری در جلسه هیئت رئیسه مطرح شود، بیان داشت:  این موضوع تنها در صورت درخواست وی قابل طرح است زیرا مجلس تنها در صورت مطالبه نمایندگان برای بررسی یک مسئله به آن ورود می‌کند.

گفتنی است؛ طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی ‌و ‌دارایی فردا برای پاسخگویی به سوالات جهانبخش محبی‌نیا  نماینده‌ محترم‌ میاندوآب، شاهین دژ و تکاب و سید علی ادیانی نماینده محترم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس حضور خواهد یافت.

باشگاه خبرنگاران

[ منبع این خبر سایت ساعت 24 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال