خانه ای برای زندگی در مریخ


مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند.
فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp4

به گزارش ساعت 24 این منزل برای سکونت بر روی سیاره مریخ یا مارس که به سیاره سرخ نیز مشهور است براساس ایده های یک نویسنده ساخته شده است.استفان پترانیک در کتاب چگونه در مارس زندگی می کنیم به ایده پردازی در این زمینه پرداخته است و براساس این کتاب یک سریال تلویزیونی ینز ساخته شده است. این خانه نیز با الهام از این ایده ساخته شده و گامی است در جهت کمک به کسانی که می خواهند زمین را ترک کنند و در مریخ زندگی کنند. این خانه به شکلی ساخته شده که امکان زندگی مناسب برای افراد روی مریخ را فراهم می کند.این خانه محلی برای استراحت وکارو زندگی است و درون آن امکان تولید آب و اکسیژن با استفاده از شرایط جوی سیاره سرخ فراهم شده است.پترانیک می گوید این یک ماجراجویی بزرگ است که یک انسان می تواند در همه عمرش انجامدهد.سفر به مریخ و سیاره ای تا ان حد غیر عادی جاذبه فراوانی برای افراد ماجراجو دارد.

[ منبع این خبر سایت ساعت 24 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال