رتبه برتر روابط عمومی های کشور به مدیر روابط عمومی شهرداری اصفهان رسید


به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی که از سال 1385 هر سال با یک موضوع خاص و جدید، در پی توسعه ادبیات نظری و مهارت‌های عملی در حوزه روابط عمومی است، امسال دوازدهمین دوره خود را تجربه کرد. این دوره از این سمپوزیوم با شعار » روابط عمومی و تغییر برای پیشرفت» طی دو روز ( 26 - 25 آبان ماه) با هدف کمک به جنبش نرم افزاری و تولید علم در روابط عمومی ، نمايش دستاوردها و توانمندیهای روابط عمومی، توانمندسازی دست اندرکاران روابط عمومی و ارتقای سطح بینش، دانش و مهارت های آنان ، اعتبار بخشی به فعالیتهای ارزنده روابط عمومی ها، کمک به اعتلای روابط عمومی در کشور، بسط همکاریهای بین المللی در حوزه روابط عمومی و نقش آفرينی روابط عمومی ايران در سطح بین المللی در محل همایش های کتابخانه ملی تهران برگزار شد.
برگزاری جشنواره برترین های روابط عمومی های ایران
يکی از بخشهای مهم رويداد سمپوزيوم بین المللی روابط عمومی ، بخش معرفی برترين های روابط عمومی های ايران در رشته های مختلف فعالیتی است. دبیرخانه جشنوار برترين های روابط عمومی ايران با هدف ارتقای دانش دست اندرکاران روابط عمومی ، معرفی الگوهای موفق، شناسایی نقاط ضعف و قوت، معرفی و شناسایی استعدادها ، ایجاد رقابت سالم، تشویق و ترغیب به امر فعالیت علمی و تخصصی در روابط عمومی و نیز کمک به ارتقای کیفی فعالیت های روابط عمومی در کشور سیزدهمین جشنواره روابط عمومی ایران را برگزار کرد.این جشنواره در بخش های مختلفی شامل بخش ملی که بیشتر به دستگاه های اجرایی حوزه ستادی و سازمان های بزرگتر را در بر می گیرند ، بخش استانی ، بخش مدیران و کارشناسان برتر روابط عمومی، بخش مدیران ارشد ارتباط گستر و بخش نشان های ویژه که این نشان ها نیز با توجه به ضرورت های اجتماعی و علمی دچار تحول می شوند برگزار می شود.معرفی بخش مدیر برتر روابط عمومی ایران

در بخش مدیر برتر روابط عمومی ایران آثار برتر روابط عمومی ها در 9 رشته پژوهش ارتباطی ، برنامه ریزی ارتباطی، خلاقیت و نوآوری، مدیریت راهبردی روابط عمومی، فرهنگ سازی، اطلاع رسانی، تکریم ارباب رجوع، ارتباطات الکترونیک و ارتباطات رسانه ای گزینش می شوند که هادی نباتی نژاد مدیر روابط عمومی شهرداری اصفهان نیز در این دوره توانست حائز مقام برتر شود. در بخش شاخص های ارزیابی ، شاخص های عمده ارزیابی روابط عمومی هر رشته اعلام و در هر رشته با توجه به نظرات داوران به هر شاخص بین 1 تا 5 امتیاز براساس وضعیت اثر از خیلی ضعیف تا عالی تعلق می گیرد.
تقدیر از برگزیدگان در آیین اختتامیه
در مراسم اختتامیه دوازدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی که با حضور حجت الاسلام پژمانفر رییس کمیسیون فرهنگی مجلس، سفیر بلغارستان ، دکتر بارت دی وریس رییس انجمن روابط عمومی جهان، ماکزیم بهار استاد صوفیه و رییس مشاوره بین المللی، دکتر سفیدی دبیر کل سمپوزیوم روابط عمومی و با مشارکت بیش از 500 نفر از دست اندر کاران، صاحب نظران و اساتید حوزه روابط عمومی برگزار شد از مدیران ارشد، کارشناسان برتر و مدیران برتر ر وابط عمومی تجلیل و تقدیر شد.
اعلام اسامی نفرات برگزیده جشنواره
در این دوره از جشنواره برگزیدگان در بخش های مختلف به شرح زیر انتخاب شدند:
بخش مدیران برتر روابط عمومی
هادی نباتی نژاد (مدیر روابط عمومی شهرداری اصفهان)
علی جهانی (بانک صادرات)
فرشاد فخیمی (مدیر عامل روابط عمومی بانک شهر)
داود نعمتی انارکی (سازمان صدا و سیما)
مسعود ایزدی (بانک مسکن)
محمد ناظمی اردکانی (شرکت فولاداصفهان)
مجید بو جارزاده (شرکت ملی گاز ایران)
فاطمه قدیمی (شهرداری رشت)
گفتنی استبر اساس رای هیات داوران این دوره از جشنواره ، روابط عمومی شهرداری اصفهان در رشته خلاقیت نیز به عنوان روابط عمومی برترانتخاب شده است.

[ منبع این خبر سایت شما نیوز می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال