احداث پیشرفته ترین درمانگاه شهرداری تهران در منطقه 7


 شهرام شفیعی با اعلام این مطلب افزود: با هماهنگی به عمل آمده با مدیریت شرکت شهر سالم این درمانگاه با داشتن امکانات پیشرفته و پزشکان متخصص کاملترین درمانگاه شهرداری تهران بوده که در راستای ارائه خدمات درمانی و ارتقاء سطح سلامت شهروندان احداث می شود.
وی با اشاره به پیشرفت 64 درصدی پروژه احداث این درمانگاه، عنوان کرد: پروژه احداث درمانگاه شهرداری منطقه 7 به مساحت 3 هزار و 200 مترمربع زیربنا در 8 طبقه در حال انجام است و پس از اتمام به ارائه خدمات به شهروندان می پردازد.
معاون شهردارمنطقه 7 در ادامه با اشاره به دیگر اقدامات اجرا شده از سوی این معاونت، یادآور شد: عملیات لکه گیری آسفالت، مرمت نوار حفاری و همسطح سازی دریچه از جمله عملیات عمرانی است که در تمام محلات منطقه در حال انجام بوده و در سه محله ارامنه، شاهد و نظام آباد به صورت جهادی به اتمام رسیده است.
وی تصریح کرد: با توجه به اجرای طرح فوریتی نگهداشت شهر با رویکرد شهر ، شهروند ، شهرداری در مقیاس محلات نیازمند حوزه معاونت فنی و عمرانی منطقه ضمن احصا معضلات و معایب سطح محله به صورت مینیاتوری و حضور میدانی و مستمر مدیران و همکاران حوزه تخصصی نسبت به انجام طرح های عمرانی اقدام نموده است .
شفیعی خاطرنشان کرد: هدف از این طرح توزیع منطقی، عادلانه و بر اساس نگاه توسعه محور به همه مناطق شهر می باشد که به طور طبیعی مبتنی بر این هدف،می بایست نسبت به پوشش مناطق کم برخوردار شهر اقدام نماییم.
وی مدیریت جهادی در شهرداری را خدمت بی منت، صادقانه و علمی با مدیریت بهینه منابع بیان کرد و خاطرنشان کرد: توسعه متوازن شهر ، توزیع امکانات و اعتبارات بر اساس عدالت اجتماعی از شاخص های مدیریت جهادی در نهاد شهرداری می باشد.
معاون فنی و عمرانی منطقه 7 رضایتمندی شهروندان را سرمایه و تکیه گاهی برای شهرداری برشمرد و گفت: تلاش مجموعه شهرداری بر این است که در کوتاهترین بازه زمانی با اتمام عملیات عمرانی، خشنودی همشهریان را فراهم کند.

[ منبع این خبر سایت شما نیوز می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات