قتل مرد جوان با ضربات سنگین نگهبان فراری


 حدود ساعت 20 روز گذشته مردی با پلیس تماس گرفت و خبر قتل مرد سی ساله‌ای را در یک انبار متروکه حوالی پل ملاصدار به پلیس، اعلام کرد که با دریافت این گزارش تیمی از مأموران کلانتری 134 شهرک غرب به محل اعلام خبر اعزام شدند و مراتب این قتل به بازپرس کشیک قتل پایتخت نیز اعلام شد.

با حضور محسن مدیر روستا؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت در صحنه جرم و طی بررسی اولیه مشخص شد مقتول مرد سی ساله‌ای است که با ضربات سنگین به سرش جان باخته است همچنین در صحنه جرم یک دسته کلنگ نیز پیدا شد.

مردی که صاحب انبار بود در اظهاراتش به بازپرس گفت: مرد مسنی نگهبان انبارم بود و در اتاقک نگهبانی سکونت داشت، ساعاتی قبل وی با من تماس گرفت و گفت مردی را در اتاق نگهبانی زده و رها کرده است، من نیز به سرعت همراه با پسرم اینجا آمدم و با جسد مقتول در حالیکه دست و پاهایش بسته شده بود، مواجه شدم.

مرد دیگری که نگهبان انبار مجاور محل وقوع قتل بود، در اظهاراتش به بازپرس گفت: ساعتی قبل از اتفاق با شنیدن سر و صدا نزد نگهبان انبار آمدم که دیدم وی دست و پای مقتول را بسته و در حال کتک زدن مقتول بود، زمانی که علت را جویا شدم او گفت که موضوع به تو ربطی ندارد؛ به من گفت از اینجا بروم که من نیز از اینجا رفتم.

سرانجام جسد مقتول به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای بازداشت قاتل فراری ادامه دارد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت شما نیوز می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال