«معاونت آموزش ابتدایی» آموزش و پرورش هم‌چنان بدون متولی است


 معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش به عنوان یکی از زیر بنایی‌ترین معاونت‌های این وزارتخانه است که بیش از دو ماه بدون متولی ادامه فعالیت می‌دهد.

بیش از 7 میلیون دانش‌آموز دبستانی در مدارس کشور مشغول تحصیل هستند که اکنون مدت‌ها است که بدون متولی معاونت مربوط به حوزه ابتدایی وزارت آموزش و پرورش کارها انجام می‌شود.

محمد دیمه‌ور از آبان سال 1392 به عنوان معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش منصوب شد و حدود 3 سال در این پست ادامه فعالیت داد؛ او سابقه مدیر کلی آموزش و پرورش خراسان جنوبی را هم در کارنامه خود داشت و پیش از شروع سال تحصیلی 96-95 استعفا داده بود و پیش از خداحافظی فانی از وزارت آموزش و پرورش دیگر در محل کار خود حاضر نشد.

از زمان استعفای دیمه‌ور تاکنون بیش از 2 ماه می‌گذرد و این پست مهم در آموزش و پرورش هم‌چنان بدون متولی است.

فخرالدین دانش آشتیانی وزیر جدید وزارت آموزش و پرورش هم بیش از 20 روز است که به ساختمان خیابان سپهبد قرنی آمده است و اما هم‌چنان متولی جدیدی برای این پست معرفی نکرده است.

زیر بنایی‌ترین معاونت وزارت آموزش و پرورش نیازمند معرفی فرد جدید و سر و سامان دادن به شرایط مربوط به دبستان‌های کشور است.

[ منبع این خبر سایت شما نیوز می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال