آنهایی که در شب سرد و یخبندانِ پایتخت نخوابیدند+تصاویر


دیشب و امروز صبح شهروندان کلان شهر تهران شاهد بارش باران و برفی بودند که حداقل در چند سال گذشته در این موقع از فصل پاییز کم سابقه بوده و موجی از خوشحالی و نشاط و البته دردسر برای تهرانی ها به ارمغان آورد.
 
 
بارش زیبای برف در بسیاری از معابر، خیابان ها و چهار راه های شهر تهران گرچه زیبایی های کم سابقه ای با خود به همراه داشت اما لغزندگی حاصل از این بارش بسیاری از شهروندان را چه پیاده و چه سواره به زحمت انداخت.شاید این روزها واژه شهرداری و عواملش بخاطر نامهربانیهایی که سهواً رخ داده، انسداد خاطر مردم را موجب شده اما دور از انصاف است که لکه ای کوچک را به کل یک مجموعه زحمتکش تعمیم دهیم.
 
 
عوامل شهرداری در مناطق مختلف تهران، نه فقط شب گذشته به نظافت معمول شهر پرداختند، بلکه با کوشش و تلاش آنها بسیار از معابر از لغزندگی عاری شد و بسیاری از درختان از سنگینی رخت برف، تکانده شدند تا هم بار برف از دوش نحیف شاخ و برگشان زوده شود و هم اینکه کودکان و سالخوردگان در گام اول و سایر شهروندان در گام بعدی در سطح شهر به راحتی تردد کنند.
 
گرچه منتقدان اجتماعی و رسانه ای همواره در ایام بارش باران و برف، بخاطر مشکلات متعددی که در کلان شهر تهران رخ می دهد، نوک تیز پیکان انتقاد را به سمت مدیران شهری نشانه می گیرند، اما بجاست که از زحماتی که عوامل همین مجموعه برای کم شدن دشواریهای یک بارندگی در شهر خلق می کنند، ستایق به موقع صورت پذیرد.

[ منبع این خبر سایت شما نیوز می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال