کمک رسانه به دیده شدن و حل مشکل ؛کلینیک الزّهرا زنده می شود


در پی نگارش و درج مطلب و عکسهایی از وضعیت نامناسب کلینیک الزهرا در سایت های میانه، توجه و نگاه مسئولین شهر به این موضوع جلب شده و ابتدا امام جمعه محبوب میانه و سپس فرماندار ویژه میانه با درک مشکل و توجه شایسته به این مشکل، خواستار و پیگیر رسیدگی سریع و مطلوب به آن شدند.

باخبر شدیم این هفته مقرر گردید با فکّ پلمپ موقت کلینیک، بصورت جدی مشکلات موجود بخصوص عملیات ساختمانی  محل اصلی کلینیک و نیز ارتقای وضعیت رفاهی محل فعلی اقدام مقتضی انجام گیرد. 

از سوی مسئولین مربوطه، مقرر شده تا بصورت جدی و سریع، مشکلات کلینیک الزهرا بخصوص محل اصلی آن و نیز وضعیت رفاهی آن رفع گردد.

لذا لازم است ابتدا از امام جمعه محبوب و فرماندار محترم که در این قضیه ورود نموده و مسئولین مربوطه را به تحرّک واداشتند، تشکر نماییم. همچنین خرسندیم از اینکه نگارش یک مشکل موجب توجه بزرگان شهر و در نتیجه توجه به رفع آن گردید؛ این قدرت رسانه و البته وظیفه و رسالت یک رسانه است.

باشد که رسانه های میانه بیش از پیش به اطلاع رسانی سازنده و توجه انگیزی مثبت بپردازند و مسئولین نیز ارزش، نفوذ و قدرت رسانه را باور کنند./

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال