برخورد شدید ماکسیما با ستون برق فشار قوی + تصاویر


برخورد شدید ماکسیما با ستون برق فشار قوی + تصاویر

تصادف شدید ماکسیما با ستون برق در مشهد

مجله مراحم : یک خودروی ماکسیما در بلوار وکیل آباد به علت نامعلومی از مسیر اصلی منحرف و پس از برخورد با ستون برق فشار قوی متوقف شد.

شب گذشته (سه شنبه) یک دستگاه خودرو ماکسیما در لاین برگشت طرقبه به سمت میدان پارک، در حاشیه بلوار وکیل آباد ۶۶ به علت نامعلومی در حین حرکت از مسیر اصلی منحرف و پس از برخورد با ستون برق فشار قوی قطار شهری متوقف شد.

وی ادامه داد :مقارن ساعت ۲۱:۵۳ امشب دو مورد سانحه رانندگی در حوالی میدان نمایشگاه و بلوار وکیل آباد به سامانه تلفنی ۱۲۵ اعلام شد که با دریافت گزارش دو حادثه مزبور به سرعت گروه های پیشگیری از حریق و امداد و نجات دو ایستگاه شماره ۳۱ و پنجم این سازمان به محل آدرس های اعلام شده، عزیمت کردند.

رضایی با اشاره به واژگونی یک دستگاه خودروی سواری در حوالی میدان نمایشگاه، افزود: ماموران آتش‌نشانی با حضور به موقع خود در محل هر دو حادثه ضمن اقدامات پیشگیرانه از حریق احتمالی به واسطه نشت سوخت از خودروها از بروز حوادث پیش بینی نشده بعدی نیز جلوگیری کردند.

وی ضمن بیان اینکه بروز این حوادث توسط کارشناسان راهنمایی و رانندگی در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: خوشبختانه بروز این سوانح خسارت جانی در پی نداشت و تنها موجب بر جای ماندن خسارات مالی شد.

 

برخورد ماکسیما با ستون برق فشار قوی + تصاویر ,  تصادف با ستون برق ,  برخورد با ماشین با دکل برق ,  تصادف ماکسیما در مشهدبرخورد ماکسیما با ستون برق فشار قوی + تصاویر , تصادف با ستون برق , برخورد با ماشین با دکل برق , تصادف ماکسیما در مشهد برخورد ماکسیما با ستون برق فشار قوی + تصاویر ,  تصادف با ستون برق ,  برخورد با ماشین با دکل برق ,  تصادف ماکسیما در مشهدبرخورد ماکسیما با ستون برق فشار قوی + تصاویر , تصادف با ستون برق , برخورد با ماشین با دکل برق , تصادف ماکسیما در مشهد

[ منبع این خبر سایت مجله مراحم می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال