خبر خوش برای فرهنگیان


منصور مجاوری گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری در اجرای بند های ۱۶ و ۱۹ سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی سیاست های دولت در زمینه شفاف سازی مالی به ویژه در خصوص حقوق کارمندان برای اولین بار وزارت آموزش و پرورش با همکاری معاونت نظارت مالی و خزانه داری کل کشور و بانک مرکزی کشور و سازمان برنامه و بودجه اقدام به پیاده سازی طرح ملی پرداخت حقوق یکپارچه کرد.
مجاوری افزود: در فاز نخست این طرح در تاریخ یکم آذرماه ۱۳۹۵ برای نخستین بار قریب ۴۵ درصد کارکنان دولت یعنی فرهنگیان به صورت واحد و در یک لحظه حقوق خود را دریافت کردند.
وی تصربح کرد: این کار براساس یک فرایند بسیار فشرده وتخصصی صورت گرفته است و باعث می شود که از این ماه به بعد بدون نگرانی در تاخیر و فاصله زمانی بین استانها کلیه پرداختهای حقوق و مزایا به صورت یکپارچه و با یک روش اجرا و پرداخت شود.

[ منبع این خبر سایت شما نیوز می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال