فیلم جالب از روش عجیب پخت غذا


بشر همواره در فکر پیشرفت بوده و سعی داشته وسایل رفاه و آسایش خود را فراهم نماید. به همین دلیل، دانشمندان زیادی در سراسر جهان، دستگاه هایی جالب و مبتکرانه را اختراع نموده اند تا ما بتوانیم زندگی راحت تری داشته باشیم.
 
از جمله مشهورترین آن ها می توان به تلفن های همراه اشاره نمود که توانسته اند دنیا را متحول سازند. اما در این میان، اختراعاتی عجیب و بامزه نیز صورت می گیرند که پرداختن به آن ها خالی از لطف نیست.

جوزف هارشر که در این زمینه حسابی مشهور است، این بار نیز تصمیم گرفته برای عید شکرگزاری، دستگاهی عجیب را اختراع کند. محصول جدید وی، با پرش سگ خانگی کار می کند می تواند سوپ بوقلمون عید را به شیوه ای خاص آماده کند؛ روشی که هیچ کس تاکنون انجام نداده است.

.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;} .h_iframe-aparat_embed_frame .ratio {display:block;width:100%;height:auto;} .h_iframe-aparat_embed_frame iframe {position:absolute;top:0;left:0;width:100%; height:100%;}

[ منبع این خبر سایت ایران مطلب می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال