احتمال لغو تحریم مراسم برترین‌های آسیا


احتمال دارد مسئولان فوتبال ایران در مراسم برترین های قاره آسیا شرکت کنند.

 

مسئولان فوتبال ایران در مراسم برترین های قاره آسیا شرکت داده میشوند؟

 بعد از اینکه در لیست ابتدایی منتشر شده برای نامزدهای برترین های فوتبال آسیا در سال 2016 نام هیچ ایرانی وجود نداشت، مهدی تاج نامه ای اعتراض آمیز را به AFC ارسال کرد و ضمن انتقاد از عدم حضور ایرانی ها در این فهرست اعلام کرد که مسئولان کشور ایران حضور در مراسم را تحریم می کنند.این اتفاق با واکنش کنفدراسیون فوتبال آسیا همراه بود و آنها برای دلجویی از فوتبال ایران نامه ای را ارسال کردند؛ ضمن اینکه در لیستی جدید برترین های فوتسال را نیز اعلام کردند که 3 ایرانی نامزد دریافت بهترین بازیکن شده اند. همچنین از علیرضا فغانی و کمک هایش نیز به عنوان برترین داور آسیا تجلیل به عمل آمد. در چنین شرایطی احتمال دارد رییس فدراسیون فوتبال تصمیم به حضور در مراسم برترین های آسیا بگیرد.

مهدی تاج در این باره می گوید: «هنوز در این مورد تصمیم نگرفته‌ایم ولی قرار است نشستی برگزار کنیم و ممکن است در این مراسم شرکت کنیم.»

 

منبع: ورزش سه 

 

 

[ منبع این خبر سایت سیمرغ می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات