دروگبا: قراردام با مونترال را تمدید نخواهم کرد


طرفداری – دیدیه دروگبا مهاجم تیم فوتبال مونترال ایمپکت تایید کرد در پایان قراردادش از این تیم جدا خواهد شد و قصد تمدید قراردادش را ندارد.

به گزارش Fourfourtwo دیدیه دروگبا در سال 2015 راهی مونترال شد و به این تیم کمک کرد تا برای اولین بار در طول تاریخ خود به فینال کنفرانس شرق برسد با این حال این بازیکن تاکید کرده است که در پایان فصل از این تیم جدا خواهد شد.

دروگبا در این باره گفت:

قرارداد من در پایان فصل به پایان خواهد رسید و من قصد تمدید آن را ندارم. من می خواهم همه چیز به خوبی تمام شود. مردم در اینجا احترام زیادی به من دادند. من یک سال و نیم اینجا بوده ام و فکر می کنم ما تاریخ را ساختیم. وقتی به اینجا آمدم در نیمه نهایی به کلومبوس باختیم ولی ما بعدا توانستیم به فینال کنفرانس برسیم. این پیشرفت خوبی بود. من با خوشحالی اینجا را ترک خواهم کرد چون معتقدم به اهداف خود رسیدیم. هنوز کارهای زیادی هست که باید انجام دهم. امیدوارم زمانی که می روم با شادی این اتفاق رخ دهد. تصور نمی کنم ماجراجویی ما در تورنتو پایان یافته باشد.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال