طنز؛ سخنرانی وسط اتوبان نیایش


طنز

 یکی از جدیدترین روش‌های مردمی‌بودن این است که برخلاف رویه سابق که شخصیت‌های معروف به یک جایی می‌رفتند و مردم برای شنیدن حرف‌های ایشان جمع می‌شدند، روش جدیدی پایه‌گذاری شده که شخصیت‌های معروف جایی می‌روند که مردم در آنجا به خاطر یک چیز دیگر جمع شده‌اند. این خودش یک پرتاب سه‌امتیازی محسوب می‌شود.شما در نظر بگیرید بنده بین دو نیمه مسابقه فوتبال پرسپولیس و استقلال وسط زمین مسابقه بروم و با یک بلندگو بگویم «از ساعت چند اینجایید؟» بعد اعلام کنم که راضی نبودم یک‌صد هزار نفر برای سخنرانی بنده به عنوان خادم ملت از کار و زندگی خود بزنند و به ورزشگاه آزادی بیایند و تازه شب قبل هم اطراف ورزشگاه چادر بزنند و بخوابند.
 
خب ببینید این چه روش خوبی است. بدون تبلیغات، بدون هزینه، بدون شلوغ بازی، آدم یک راست برود وسط شلوغی! به نظرم روزهای بارانی اتوبان‌های همت و نیایش هم گزینه‌های خوبی برای سفرهای استانی محسوب می‌شوند؛ ترافیک زیاد است، مردم یک جا جمع شده اند، جان می‌دهد برای سخنرانی! بعد آدم یک مشاور هم داشته باشد که در دو سال گذشته تنها کار مثبتی که انجام داده، گفتن این جمله بوده که «سفرهای دکتر جنبه سیاسی ندارد!» در نتیجه این سفرها؛ الف- به جهت کسب مدال‌های متعدد المپیکی، جنبه ورزشی دارد؟!
 
ب- به دلیل بردن جوایز گوناگون سینمایی، جنبه فرهنگی دارد؟
 
ج- آژانس مسافرتی محل فرد مورد نظر بلیت ارزان می‌فروشد، برویم از آنجا بلیت بخریم؟
 
د- به دلیل بامزه بودن این سفرها، جنبه تفریحی دارد؟
 
به هر حال در طول این سفر یک نفر به عقیده بنده درست‌ترین اظهارنظر تاریخی در مورد عملکرد ایشان را در دوران ریاست جمهوری داشته و گفته: «کاری که تو کردی هیچکدام از رئیس جمهورها نکردند».‌ای درود بر تو شیرمرد که با یک جمله به صورت کلی عملکرد دکتر و دوستان را نشان دادی. فقط‌ای کاش می‌گفتید کدام کار را با چه چیزی؟ با قیمت ارز؟ با مسکن؟ با تحریم؟ با گرانی؟ با بیکاری؟ با تورم؟ با صنعت به صورت کلی؟ از کدام نظر کاری که ایشان کردند را هیچکدام از رئیس جمهورها نکردند؟ اما به نظر می‌رسد این سفر همان گزینه «دال»، یعنی جنبه تفریحی سفرها را دارد!

منبع :روزنامه آرمان

[ منبع این خبر سایت ایران مطلب می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال