گیر کردن بدشانس ترین هواداران دنیا در سرویس بهداشتی!


به گزارش جام جم آنلاین ، یکی از خبرهای فان دیلی میل مربوط بوده به دو هوادار منچستر که بدون داشتن بلیت می‌خواستند بازی تیم شان با آرسنال را در ورزشگاه ببینند اما با یکی از بزرگ ترین بدشانسی های خود مواجه شدند. آنها که روز قبل از بازی خود را به استادیوم محل مسابقه رسانده بودند و یک شب تمام را یواشکی در سرویس های بهداشتی ورزشگاه پنهان شده بودند، چند ساعت مانده به آغاز بازی توسط نیروهای امنیتی ورزشگاه بازداشت شدند. این دو پیش از خارج شدن از سرویس بهداشتی هم زمانی که قصد خروج شدند متوجه قفل بودن در آن شدند و دو ساعت هم بابت باز کردن آن تقلا کردند و زمانی هم که بیرون آمدند بازداشت شدند. یک شب خوابیدن این دو هوادار در آن شرایط سخت و دشوار به هدر رفت و تیم شان هم در نهایت در این بازی به نتیجه دلخواه نرسید تا حسابی شب بدی را سپری کنند!

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال