زندان‌های ملی از البرز منتقل می‌شود


به گزارش جام جم آنلاین، سید حمید طهائی در گفتگو با مهر با اعلام این خبر، افزود: در خصوص انتقال زندان‌ های ملی از استان البرز، جلسات زیادی برگزارشده است.

طهائی با اشاره به برگزاری جلسه‌ای با رئیس‌کل زندان‌های کشور، گفت: در این جلسه وعده انتقال زندان‌های ملی از استان البرز، داده شد ولی به دلیل اینکه صورت‌جلسه به جلسه بعدی موکول شده بود در سفر هیئت دولت نتیجه اعلام نشد.

وی با تأکید بر اینکه پس از انتقال زندان‌های ملی از البرز زندان‌های استان در یک زندان متمرکز می‌شوند، گفت: انتقال زندان‌ها خواسته به‌حق شهروندان البرزی است و تحقق این مهم منوط به پیگیری دارد.

استاندار البرز عملیاتی شدن انتقال زندان‌های ملی از استان را منوط به همکاری قوه قضاییه هم دانست و گفت: این مهم دستاوردی ارزشمند برای استان محسوب می‌شود.

طهائی در ادامه بر ساماندهی مناطق حاشیه‌نشین استان تأکید کرد و گفت: برای مناطق آسیب‌پذیر و سکونت‌گاه‌های غیررسمی استان ۲۰ پروژه تعریف شد که در سفر هیئت دولت تخصیص اعتبار این پروژه‌ها نیز انجام‌شده است.

چهار زندان بزرگ کشور در استان البرز مستقر است.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال