سگ ها در تیپ انسان ها! (۱۰ عکس)


سگ ها در لباس انسان ها!

عکاسی هنری می باشد که به وسیله آن می توان لحظات خوشگلی را رقم زد. ما توسط دوربین قادر هستیم خوب ترین لحظات حیات خود را به تصویب رسانیم و نوستالژی ها را بسازیم. اشخاص حرفه ای در این زمینه، مدام درپی مضمونهای خاص و کمتر دیده شده می باشند.
وبسایت روزیاتو – حامد آل محمد: عکاسی هنری می باشد که به وسیله آن می توان لحظات خوشگلی را رقم زد. ما توسط دوربین قادر هستیم خوب ترین لحظات حیات خود را به تصویب رسانیم و نوستالژی ها را بسازیم. اشخاص حرفه ای در این زمینه، مدام درپی مضمونهای خاص و کمتر دیده شده می باشند. آن ها برای ثبت تصویر و عکسهایی هنری تر، گهگاهی اوقات هزاران کیلومتر را طی نموده تا به سوژه دلخواه شان برسند. اما راه های دیگری هم برای نمایان کردن مهارت در عکاسی حضور دارد.

آرتیستی ۲۲ ساله و آلمانی بنام «ساندرا مولر» خلاقیت باحالی به خرج داده می باشد. وی سگ ها را به شکل انسان درآورده و آن ها را در جهان ما تصور کرده ست. او بنا بر خصوصیتهای هر یک از آن ها، برایشان تیپی عالی انتخاب کرده و به این وسیله، قادر بوده تصاویر هنری خوشگلی را خلق نماید. سفارش میکنیم به تماشای آن ها بنشینید و صفا بکنید.

عکس شماره ۱ ⇩
عکس سگ ها در لباس انسان ها!
عکس شماره ۲ ⇩عکس سگ ها در لباس انسان ها!
عکس شماره ۳ ⇩عکس سگ ها در لباس انسان ها!
عکس شماره ۴ ⇩عکس سگ ها در لباس انسان ها!
عکس شماره ۵ ⇩عکس سگ ها در لباس انسان ها!
عکس شماره ۶ ⇩عکس سگ ها در لباس انسان ها!
عکس شماره ۷ ⇩عکس سگ ها در لباس انسان ها!
عکس شماره ۸ ⇩عکس سگ ها در لباس انسان ها!
عکس شماره ۹ ⇩عکس سگ ها در لباس انسان ها!
عکس شماره ۱۰ ⇩عکس سگ ها در لباس انسان ها!

***با تشکر از انتخاب شما***

نگارش از : شراره ز.

مطالب جالب و شگفت انگیز در بخش سرگرمی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای نور چشم مستان در عين انتظارم
««« »»»
چنگ حزين و جامی بنواز يا بگردان

سگ ها در تیپ انسان ها! (۱۰ عکس)

TT / 75 — TP / 30%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات