ابوبکر البغدادی در حال حاضر کجاست؟


به گزارش خبرگزاری های محلی محل حضور ابوبکر بغدادی مشخص شد این در حالی است که داعش از بیم هدف قرار گرفتن رهبر خود از سوی جنگنده های ائتلاف بین المللی مدام این اخبار را ساسنور می کند.

ابوبکر البغدادی در حال حاضر کجاست؟

ایسنا : رسانه های عراقی از مکان حضور سرکرده گروه تروریستی داعش در این کشور خبر دادند. یک منبع محلی در استان نینوا عراق شب گذشته اعلام کرد:ابوبکر البغدادی اکنون میان مناطق البعاج و تلعفر در جنوب غرب استان نینوا و نیز در مرزهای عراق و سوریه در حال جا به جا شدن است.

وی افزود:افزود داعش از بیم هدف قرار گرفتن رهبر خود از سوی جنگنده های ائتلاف بین المللی، سانسور شدید بر اخبار مربوط به جا به جایی های البغدادی اعمال می کند.
این منبع گفت:امروز اطلاعات دقیقی به ما رسید که نشان می دهد ابوبکر البغدادی و شماری از رهبران داعش میان تلعفر و البعاج تا مرزهای عراق و سوریه در رفت و آمدند.
وی همچنین گفت:البغدادی پنهانی میان سوریه و عراق رفت و آمد می کند. اخبار مربوط به او تنها در اختیار اعضای شورای رهبری داعش و نزدیکان او است.
این منبع افزود:جا به جایی های البغدادی کم است و امنیت او به دست نیروهایی با ملیت های عربی و غیر عربی تأمین می شود که تجربه و تخصص این کار را دارند.

محل اختفای ابوبکر البغدادی در عراق لو رفت

[ منبع این خبر سایت ایران مطلب می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال