واکنش پلیس به انتشار فیلم درگیری یک جانباز با مأموران کلانتری


 دفتر سخنگوی نیروی انتظامی در واکنش به انتشار تصویری از درگیری یک جانباز با ماموران کلانتری ۱۵۳، توضیحاتی را ارائه داد.در توضیحات ارائه شده آمده است:
 
مأموران دارای حکم جلب مشارالیه به اتهام فروش مال غیر بوده‌اند که متاسفانه پس از مراجعه جانباز گرامی به کلانتری، درگیری بین وی و مأموران به وجود می آید و در حال حاضر مأموران کلانتری از وی شاکی هستند.علی‌ایحال بازرسی پلیس تهران بزرگ در حال بررسی موضوع می باشد اما سه نکته حایز اهمیت است:نخست این که احترام به جانبازان و یادگاران دفاع مقدس بر همگان لازم و ضروری است.
 
البته باید در نظر داشته باشیم که توهین و مقاومت در برابر دستور پلیس در هنگام انجام وظیفه جرم محسوب می شود و همگان ملزم به رعایت حرمت پلیس کشورمان هستیم. سامانه 197 نظارت همگانی پلیس، پذیرای شکایات شهروندان در خصوص اعتراض به برخوردهای احتمالی ناصواب مأموران است.

[ منبع این خبر سایت ایران مطلب می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال