بازدید ترامپ از روزنامه "نیویورک تایمز"


بازدید ترامپ از روزنامه مخالفش (+عکس)

ترامپ در جریان مصاحبه با نیویورک تایمز از برخی از شعارهای گذشته خود عدول کرد/ نیویورک تایمز در جریان رقابت های انتخابات ریاست جمهوری آمکریکا از هیلاری کلینتون حمایت می کرد.
دونالد ترامپ رییس جمهور منتخب آمریکا روز سه شنبه با حضور در دفتر روزنامه "نیویورک تایمز" از نزدیک با کادر تحریریه و مسئولان این روزنامه آمریکایی گفت و گو کرد.

به گزارش عصر ایران این نخستین بازدید رییس جمهور منتخب آمریکا از یک رسانه آمریکایی پس از پیروزی در انتخابات هشتم نوامبر است.

روزنامه نیویورک تایمز در جریان رقابت های انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از هیلاری کلینتون رقیب دموکرات ترامپ حمایت می کرد. این روزنامه همچنین بارها با انتشار گزارش ها و افشاگری هایی علیه ترامپ در جریان مبارزات انتخاباتی او را به واکنش واداشته بود و ترامپ در ماه های گذشته بارها در توییت های خود نسبت به مشی روزنامه نیویورک تایمز انتقاد کرده و این روزنامه را "وابسته به جریان سیاسی فاسد واشنگتن" دانسته بود.

اما بازدید ترامپ از این روزنامه مشهور همشهری او نشان می دهد رییس جمهور منتخب آمریکا مسایل گذشته را فراموش کرده و می خواهد روابط دوستانه ای با رسانه ها برقرار کند.

او در جریان مصاحبه با نیویورک تایمز نیز سخنانی به زبان آورد که نشان می دهد در مواضع گذشته خود تعدیل هایی اساسی صورت داده است، از جمله اینکه گفت درباره تعقیب قضایی هیلاری کلینتون او به حرف های گذشته بازنخواهد گشت و مسایل گذشته را در گذشته مدفون کرده است ؛ ترامپ تاکید کرد در زمان انتخابات به هیچ وجه قصد آزار خانواده کلینتون را نداشته است، او همچنین تاکید کرد بحران گرمایش زمین ممکن است یک مساله بسیار جدی باشد. او پیشتر با رد فرضیه تاثیر کاهش گازهای گلخانه ای بر جلوگیری از روند گرم تر شدن زمین گفته بود آمریکا را از معاهده پاریس بیرون خواهد کشید.

او همچنین برگزاری یک نشست از سوی دست راستی های افراط گرای سفید پوست در شهر واشنگتن دی سی را تایید نکرد و اقدامات آنها از جمله دادن سلام نازی در جریان این کنفرانس را محکوم کرد.

گفتنی است روز یکشنبه گروهی از نژاد پرست های سفید پوست که خود را حامی ترامپ و شعارهای او می دانند در شهر واشنگتن یک گردهمایی برگزار کردند و طی آن گردهمایی برخی از اعضای حاضر با نشان دادن سلام نازی بر تعلق کشور ایالات متحده آمریکا به سفید پوستان و ضرورت مقابله با افزایش نژاد های مهاجر در این کشور تاکید کردند.

ترامپ در مصاحبه با نیویورک تایمز تلاش کرد از اقدامات این گروه تبری جسته و رفتار آنها را تقبیح کند.

گفتنی است ترامپ در جریان کارزار انتخاباتی شعارهایی داده است که به مذاق بسیاری از سفید پوستان آمریکایی خوش آمده است؛ از جمله ساخت دیوار در مرز مکزیک ، اخراج مهاجران غیر قانونی و جلوگیری از ورود مهاجران از خاورمیانه.

ترامپ در حال ترک ساختمان نیویورک تایمز

بازدید ترامپ از روزنامه مخالفش (+عکس)

بازدید ترامپ از روزنامه مخالفش (+عکس)

بازدید ترامپ از روزنامه مخالفش (+عکس)دیدار ترامپ با اعضای شورای سردبیری روزنامه

بازدید ترامپ از روزنامه مخالفش (+عکس)

بازدید ترامپ از روزنامه مخالفش (+عکس)

[ منبع این خبر سایت ایران مطلب می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات