پزشک تبریزی مظنون اصلی جنایت تبریز


به گزارش صبحانه،رئیس پلیس آگاهی آذربایجان‌شرقی با اشاره به ابعاد مختلف پرونده قتل همسر و مادر بزرگ پزشک تبریزی گفت: از نظر پلیس براساس دلایل و مدارک کافی مظنون اصلی قتل‌ها خود پزشک است.
 
صابر عباس‌زاده با تشریح آخرین وضعیت پرونده قتل همسر و مادر بزرگ پزشک تبریزی که در هفته‌های اخیر جنجال‌های بسیاری را به دنبال داشت، اظهار داشت: در این رابطه در همان نخستین روزها با دلایل و مدارک کافی پرونده را تحویل دستگاه قضایی دادیم.
 
وی افزود: براساس دلایل و مدارک موجود در این پرونده، مظنون اصلی خود پزشک است.
عباس‌زاده در پاسخ به این سؤال فارس که آیا افراد دیگری نیز در این ارتباط دستگیر شده‌اند یا نه گفت: به غیر از پزشک مورد نظر شخص دیگری در این ارتباط دستگیر نشده چون براساس دلایل و مدارک کافی مظنون اصلی قتل‌ها خود او است.
 
رئیس پلیس آگاهی آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: پرونده در حال حاضر در دادگستری استان در حال رسیدگی است.

پزشک تبریزی به اتهام قتل بازداشت است
 
سخنگوی قوه قضائیه نیزپیشتر گفته بود: در دهه اول محرم بود که خبر مسمومیت دو نفر از اعضای خانواده پزشک خیر در آذربایجان شرقی و فوت این دو نفر در فضای مجازی منتشر شد که با انجام تحقیقات، ارائه مدارک و اعتراف پزشک مشخص شد که غذا نذری نبوده و دوربین‌های رستوران نشان داد که این پزشک غذا را از بیرون تهیه کرده است.به گفته حجت‌الاسلام محسنی‌اژه‌ای؛ این پزشک اکنون به اتهام قتل بازداشت است، اما در مورد چند مطلب، شک و شبهه وجود دارد.نخست اینکه، چرا گفته غذا نذری بوده و سپس به دروغش اعتراف کرده است. دیگر اینکه چرا پزشک به‌عنوان یک فرد خیر معرفی شده که بیماری را به داروخانه می‌فرستد تا داروی رایگان بگیرد. و ما در بررسی‌ها به این نتیجه رسیده‌ایم، اصلاً بیماری به داروخانه نرفته و نسخه‌ای هم وجود ندارد و این اقدام یکی از بستگان نزدیک پزشک بوده است.وی با اشاره به اینکه مطلبی مبنی بر جنون پزشک مطرح نشده، گفت: سم موجود در بدن فوتی‌ها در باقی‌مانده غذا وجود داشته است.

منبع :  روزنامه ایران

[ منبع این خبر سایت صبحانه آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال