برانکو: بازی با پیکان برای پرسپولیس یک دیدار خانگی است/ملی پوشان ما در ۵ ماه اخیر ۲ ماه با تیم بوده اند


برانکو: بازی با پیکان برای پرسپولیس یک دیدار خانگی است/ملی پوشان ما در ۵ ماه اخیر ۲ ماه با تیم بوده اند

خبرگزاری فارس: برانکو: بازی با پیکان برای پرسپولیس یک ملاقات خانگی است/ملی‌پوشان ما در ۵ ماه اخیر ۲ ماه با تیم بوده‌اند

سرمربی تیم پرسپولیس گفت:بازی فردا به نوعی برای ما یک بازی خانگی است و برای پیکان یک بازی بیرون از منزل تلقی می‌شود به این علت که ما پرسپولیس می باشیم و مدعی عمده قهرمانی تیم ما است.

سرزه به نقل از فارس خبر می دهد، برانکو در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش مقابل پیکان گفت: تسلیت نقل میکنم به خانواده شهدای بمباران اندیمشک و می دانم که شما هم منتظر می باشید بازی های لیگ آغاز شود. این مدت که در تعطیلات بودیم از نحوه تمرینات و روندی که داشتیم راضی هستم.

سرمربی تیم پرسپولیس ادامه داد: از روند تمرینات و کاری که داشتیم راضی هستم هرچند ۷ ملی پوش خودمان را نداشتیم ولی با همین گروه از بازیکنان که ما فعالیت کردیم آنها با تمام انرژی شان برای خوب تر شدن صرف کردند. کاری که در این مدت با تیم کردیم در ذیل مسابقات خودش را نمایان میکند. فردا هم با پیکان بازی داریم که در رده چهارم جدول و در میان تیم های بالای جدول است. تیمی که نقش داشته است.

برانکو افزود: بازی فردا به نوعی برای ما یک بازی خانگی است و برای پیکان یک بازی بیرون از منزل به حساب مییاید به این علت که ما پرسپولیس می باشیم و مدعی عمده قهرمانی تیم ما است و به این سبب طرفداران قطعاً با شرکت در استادیوم از ما پشتیبانی خواهند کرد اما از سوی دیگر پیکان تیم خوبی است و مربی بسیار با تجربه و مرغوبی دارد و به نوعی قادر هستم نقل بکنم بازی فردا یکی از کلیدی ترین بازی های ما است.

وی ادامه داد: درباره تیم خودمان هم باید نقل بکنم که همان گونه که می دانید بیرانوند از بازی با استقلال استان خوزستان به دلیل شکستگی مچ دست، دستش در گچ است و به این سبب فردا قادر نیست برای ما بازی کند و همین معضل برای امید عالیشاه هم رقم خورده که در ضمن تمرین به صورت نامناسبی زمین خورد و مچ دست او مبتلا شکستگی شد و به این سبب او هم در مخلوط فردای ما نیست اما در این بین بعضی از بازیکنان هم به دلیل شروط آب و هوا برودت خورده اند اما بقیه در شروط خوبی می باشند.

برانکو در رابطه با این که از سوی بازیکنان ملی پوش و تیم ملی انرژی مثبت گرفته است، گفت: منظورتان کیست؟ بازیکنان پرسپولیس، من، کادر فنی و بازیکنان باید نقل بکنم به طور آشکارا و به هر وسیله و هر طریق امکان می داری از تیم ملی پشتیبانی کرده ایم، پشتیبانی ما از تیم ملی هیچوقت مکان سئوالی نداشته، وظیفه ما این است که بازیکنان را طوری بپرورانیم که خوب تر و خوب تر شوند و این تصمیم سرمربی تیم ملی است که کدام بازیکنان را به تیم ملی فرا خواند. پر هویدا است که ملی پنهان کن ما در ۵ ماه اخیر ۲ ماه همراه ما بودند و ۳ ماه با تیم ملی و اکنون وقت زیاد تری هم در اختیار باشگاه خواهند بود.

وی در رابطه با این که تماسی با تیم ملی داشته یا خیر، گفت: تماس شخصی با تیم ملی ندارم، من تکلیفم این است که در باشگاه فعالیت کنم و من و همکارانم در خدمت باشگاه می باشیم نه تیم ملی. پیش از هر چیز من از طریق کارم در پرسپولیس و همچنین کل کادر فنی بنده و همچنین مدیریت باشگاه باشگاه پرسپولیس تلاش می کنیم وضعیت روز جدید خوب تر شود و معلوم است که سال جاری و سال پیش در تمام زمینه های گوناگون قدم های مثبت بزرگی هم برداشته ایم، هم در مدیریت کار و هم در زیرساخت های باشگاه و هم در کارهای تخصصی که راجع به کارمان می شود.

سرمربی تیم پرسپولیس ادامه داد: انگیزه زیادی برای بازیکنانم رقم خورده و من از همگی آنها سپاسگزار هستم به این علت که چیزی که در این میان اهمیتی می دارد این است که ما همگی تلاشمان را برای موفقیت به انجام میرسانیم و از مدیریت گرفته تا بازیکنان و مربیان همگی تلاش می کنند تا به هدف برسیم اما این ارگانیک است که نتیجه بازی وابسته به تلاش ما نیست به این علت که بعضی مواقع زمین، داور یا شروط بازی در نتیجه تأثیرگذار است اما باید نقل بکنم که بزرگترین خوش بینی من بازیکنانم می باشند که به آنها اعتماد دارم.

برانکو درباره خواسته طرفداران مبنی بر بازی کردن رامین رضاییان در پرسپولیس بیان داشت: رامین در کادر بازیکنان است و تاالآن خیلی نقل کرده ام که یک ضرب الامثل است که تیمی که برنده می شود مخلوط آن عوض نمیشود، من چنانچه صحیح متوجه شده باشم منظور شما این است که حسین ماهینی را بیرون قرار بدهم و رامین رضاییان بازی کند.

سرمربی تیم پرسپولیس درباره این که شما نقل میکنید دست به مخلوط برنده نمی زنید اما بعد از حضور رامین رضاییان در بازی با صنعت نفت آبادان و با پاس گل او به خوب تری رسیدید تاکید کرد: صحیح است اما زمانی رامین با ما هم عدم برنده شدیم؛ پیش از حضور او در بازی پایان طارمی، علیپور و موفقی نیا ۶ موقعیت گل از دست دادند اما آن چیزی که من در دراز مدت نگاه میکنم این است که همگی بازیکنان بازی می کنند. به هر حال رامین و بقیه ملی پنهان کن ۳ ماه در خدمت تیم ملی بودند و دیرتر از سایر بازیکنان به تمرینات آمدند و ارگانیک است که باید منتظر ماند تا نگاه بکنیم موقعیت ها چگونه می شود.

برانکو در رابطه با این که برای بازیکنان تیم ملی پرسپولیس تمرینات اضافه انتخاب کرده زیرا آنها چاق بوده اند، گفت: تمرینات مضاعف به این خاطر داشتند زیرا بازیکنان تیم ملی برنامه تمرینی فرق می داری نسبت به ما داشتند، تیم ملی رقابت داشت و بعضی بازیکنان هم بازی نکردند و ارگانیک است که باید حالتشان را جبران کنند. تمرینات مضاعف فقط راجع به ملی پنهان کن عدم. ما برای همگی این تمرینات را انتخاب میکنیم همچنان که در آینده هم تمرینات اضافه برای بازیکنان انتخاب خواهیم کرد اما این که در رابطه با اضافه وزن ملی پنهان کن چیزهایی نگاشته اند، آن را نمی دانم.

برانکو در رابطه با این که بیرانوند با دست شکسته در دبی تمرینات دشواری کرده، گفت: بله بیرانوند دستش شکسته و ارگانیک است که تمرینات فشرده تری داشته باشد اما این تمرینات فرق داشت، او خیلی از تمریناتی که بازیکنان به انجام میرساندند را انجام داد نه تمرینات دروازه بانی را. به دلیل این که دستش شکسته نمی خواستیم آمادگی اش را از دست بدهد، همکار شما هم در دبی بود و این کار را تعریف می کرد، بیرانوند با دست شکسته بعضی تمرینات ویژه دروازه بانی، تمرین بازیکنان را انجام می داد و همچنین در تالار وزنه حاضر می شد، این تمرینات به او یاری میرساندند، او اصلاً به فکر کم کاری عدم و مانند بقیه بازیکنان تمرین می کرد و نقل نمیکرد که چون دستم شکسته است رعایتم را کنید.

برانکو در رابطه با این که به حریفان تدارکاتی پرسپولیس نقد هایی وارد شده، گفت: در رابطه با این مسائل پیوسته می شود موضوع کرد، ما به دبی رفتیم و شروط عالی برای تمرین داشتیم، در باشگاه ایرانیان بودیم، مکان اسکان و خوراکی ی ما عالی بود، زمین و ورزشگاه هم خوب بود، برنامه عمده ما در این اردو انجام تمرینات فشرده بود ، ۲ بازی سبک هم به انجام رساندیم، خودم درخواستم که حریفان ما از بین تیم های ایرانی باشند چون در دوبی هوادار زیاد داریم و پرسپولیس گهگاه به این کشور می رود، می خواستیم ایرانی هایی که در آنجا حضور دارند با نگاه کردن تیم محبوب و بازیکنان محبوبشان خوشحال شوند، آنها با بازیکنان ما تصویر و عکس می گرفتند، هرروز صبح دانش آموزان ایرانی با شوق انبوه با بازیکنان ما تصویر و عکس می گرفتند، ما در جوار وظیفه ورزشی مان در قسمتهای فرهنگی و اجتماعی به تکالیف مان توجه کردیم تا طرفداران بیایند و بهره ببرند، می توانستیم با حریفان دشوارتری هم بازی داشته باشیم.

سرمربی تیم پرسپولیس تاکید کرد: ما در امارات می توانستیم با الوحده یا تیم حتا بازی کنیم که سرمربیان آنها دوستان صمیمی من می باشند و یا به مصاف تیم النصر برویم که یووانوویچ مربی آن بازیکن سابق من بوده و فقط قادر نمیبودیم با العین بازی کنیم به این علت که آنها در بازی فینال قاره آسیا می باشند، حتی تصویر و عکس شام من با سرمربی العین هم انتشار داده شد که دوست و همشهری من است اما خودم بر آن شدم که با تیم های راحت بازی کنیم تا فشار تمرینات بازیکنان را مصدوم نکند.

وی در جواب به سئوالی مبنی بر این که پیکان تدافعی بازی می کند و شما چه برنامه ای برای رویارویی با این تیم دارید، گفت: در زمینه نتیجه گیری پیکان اثرگذار ترین تیم بوده است و بیشتر امتیازات خود را در بیرون از منزل گرفته اند به این علت که روی ضد هجوم فعالیت میکنند اما ما همچنان تلاش می کنیم تا موقعیت های زیاد تری بسازیم و صحیح است که طارمی یا موفقی نیا در این چندین وقت با ما نبودند اما این مسائل اهمیتی نمی دارد به این علت که ما هدف خودمان را داریم و آن این است که هر بازی تهاجمی، خوشگل و استوار بازی کنیم و پسندیم که با هوادارانمان به نتیجه خوب برسیم و آنها را خوشحال کنیم و معلوم است که با بازی تهاجمی می خواهیم به گل هم برسیم.

در انتها این نشست خبری، پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درگذشت پدر رضا واقعی بازیکن سابق پرسپولیس و عموی محمد امین آرام طبع که به سرزمین باقی شتافته اند را تسلیت گفت.

__________________________________

تهیه و تدوین : سرافراز ث.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نيست اميد صلاحی ز فساد حافظ
««« »»»
چون که تقدير چنين است چه تدبير کنم

برانکو: بازی با پیکان برای پرسپولیس یک دیدار خانگی است/ملی پوشان ما در ۵ ماه اخیر ۲ ماه با تیم بوده اند

TT / 379 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال